Żabia Wola

ul. Wiejska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
70 000 PLN
Cena za m2
70 PLN
Powierzchnia działki
1 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
28
Długość działki (mb.)
35
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Miejska w drodze
Dostępne od
2019-11-22
Numer oferty
1163/2037/OGS

Opis nieruchomości

Działka budowlana o powierzchni 1000 m2 położona przy ulicy Wiejskiej w Żabiej Woli. Nieruchomość w kształcie prostokąta (28 x 35) , nieogrodzona, idealnie płaska i sucha.

Teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przewidującym zabudowę jednorodzinną wolno stojącą oraz lokalizację usług w budynkach handlowo-usługowych o powierzchni do 200m2, bądź w parterze budynków mieszkaniowych - symbol MU6. Plan zezwala także na posadowienie budynków gospodarczych i garaży. Całkowita powierzchnia zabudowy - do 55% powierzchni działki.

W ulicy Wiejskiej 100m od działki jest linia energetyczna, gaz oraz kanalizacja, do wodociągu 80m.

Oferowana nieruchomość stanowi część kompleksu 5 działek o powierzchniach 1000m2 - 1372m2, z których jeszcze 2 zostały do sprzedaży.

Dogodna lokalizacja - bliskość niezbędnej infrastruktury - urząd gminy, sklepy, apteka, poczta, pizzeria, przedszkola oraz szkoła podstawowa.

Węzeł trasy ekspresowej S8 w odległości ok 3km, którą w niespełna 20 min. można dojechać do Warszawy - to doskonałe połączenie dla tych, którzy chcą mieszkać pod Warszawą, a pracują w Warszawie. Dla niezmotoryzowanych funkcjonują połączenia autobusowe z Warszawą oraz z Grodziskiem Mazowieckim.
Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Liczba możliwych kondygnacji: 3
  • Procent możliwej zabudowy: 55
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Droga dojazdowa: Polna droga

Mapa

Kontakt

Bohdan Błoch

Bohdan Błoch

Agent nieruchomości

Telefon:
+48 888 854 999
Telefon:
+48 22 724 98 28
Email:
bohdan.bloch@remax-polska.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 10 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)