Żyrardów

ul. Mały Rynek

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
3 800 000 PLN
Cena za m2
4 523,81 PLN
Powierzchnia
840 m2
Powierzchnia działki
253 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Gastronomiczne, Medyczne, Biurowe
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Rok budowy
1886
Nazwa budynku
Dawna Szkoła Tkacka
Numer oferty
85/2037/OOS

Opis nieruchomości

Obiekt handlowo-biurowy o powierzchni całkowitej 840m2, usytuowany w samym w centrum Żyrardowa, wśród odrestaurowanych budynków fabrycznych. Budynek Szkoły Tkackiej powstał w 1886 r. jako jeden z budynków fabrycznych, w 2014 r. przeszedł gruntowny remont pod nadzorem konserwatora zabytków. Powierzchnia użytkowa lokali 785 m2, obecnie cała zajęta przez najemców, kontrakty na najbliższe 3 lata. Parter handlowo-usługowy zajmuje zakład fryzjerski, I piętro szkoła fryzjerstwa, II piętro i poddasze call centre. Budynek będzie pracował na nowego właściciela od dnia zakupu.

Teren dawnej fabryki mechanicznego przędzenia lnu ustawicznie jest rewitalizowany. Powstały lofty, galerie i pasaże handlowe, biura, restauracje i hotel. Okolica prężnie się rozwija. W powiecie żyrardowskim powstają nowe inwestycje takie jak Park of Poland-największy park wodny w Europie Środkowo-Wschodniej, lub planowane Centralne Lotnisko.

Zachęcam inwestorów do zapoznania się z ofertą. Do podanej ceny należy doliczyć podatek VAT.
Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości.

Parametry dodatkowe

 • Kształt działki: Prostokąt
 • Ukształtowanie działki: Płaska
 • Zaplecze socjalne: Tak
 • Alarm: Tak
 • Monitoring: Tak
 • Kontrola dostępu: Tak
 • Wysokość pomieszczeń (cm): 350
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Dojazd dla TIRów: Tak
 • Plac manewrowy: Tak
 • Komunikacja: Kolej, Autostrada, Autobus, Kolejka podmiejska

Mapa

Kontakt

Łukasz Gilis

Łukasz Gilis

Agent/Współwłaściciel

Mobile:
+48 500 140 900
Telefon:
+48 22 724 98 28
Email:
lukasz.gilis@remax-polska.pl
Numer licencji:
5357

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 10 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)