Żabia Wola

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
99 000 PLN
Cena za m2
99 PLN
Powierzchnia działki
1 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
23
Długość działki (mb.)
44
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska na działce
Rodzaj kanalizacji
Brak
Dostępne od
2018-11-29
Numer oferty
1022/2037/OGS

Opis nieruchomości

Działka budowlana o powierzchni 1000 m2 w Żelechowie (gm. Żabia Wola) przy ulicy Zgodnej.

Nieruchomość w kształcie prostokąta (23 x 44 m), częściowo ogrodzona, idealnie płaska i sucha. Wokół cisza, spokój, widok na las, łąki, pojedyncze domy.
Na działce znajduje się wodociąg, bezpośrednio przy działce linia energetyczna. Do nieruchomości prowadzi utwardzona, szeroka droga.

Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przewidującym zabudowę jednorodzinną wolno stojącą lub bliźniaczą, jak również lokalizację nieuciążliwych usług ( kiosk, mały lokal gastronomiczny lub handlowy ) o powierzchni do 100 m2. Plan dopuszcza również posadowienie na działce budynków gospodarczych i garaży. Całkowita powierzchnia zabudowy - do 40 % powierzchni działki.

Cisza, czyste powietrze i sielska atmosfera ukrytych wśród łąk i lasów mazowieckich wsi, sąsiedztwo Lasów Młochowskich, jednocześnie bliskość trasy S8 (ok. 4 km), którą w niespełna 20 min. dojechać można do Warszawy to doskonałe połączenie dla tych, którzy szukają swojego miejsca na ziemi.

Polecam uwadze i zapraszam na prezentację, agentka prowadząca: Dagmara Kłok, tel. 788 784 465
Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości.

Parametry dodatkowe

  • Liczba możliwych kondygnacji: 3
  • Procent możliwej zabudowy: 40
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne

Mapa

Kontakt

Dagmara Kłok

Dagmara Kłok

Agent

Mobile:
+48 788 784 465
Telefon:
+48 22 724 98 28
Email:
dagmara.klok@remax-polska.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 10 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)