Kondrajec

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
4 950 000 PLN
Cena za m2
23,99 PLN
Powierzchnia działki
206 372,35 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Rolna
Numer oferty
61/4734/OGS

Opis nieruchomości

Oferuję do sprzedaży przepiękną i wyjątkową nieruchomość gruntową składającą się z 6 działek ewidencyjnych o łącznym obszarze 20,543 ha z dostępem do drogi publicznej .Nieruchomość leży bajecznie położona we wsi Kondrajec ,gmina Sochocin, pow. płoński .Doskonały i szybki dojazd z Warszawy . Idealna na Agroturystykę i imprezy integracyjne , okolicznościowe .
W skład części składowych gruntu wchodzą:
- Budynek mieszkalny jednorodzinny ,
- Budynek agroturystyczny ,
- Garaż stojący trzystanowiskowy ,
- Stajnia,
- Kryta ujeżdżalnia,
- Wiata ( składowa)
- 2 Wiaty (okrągłe ) z trenażerem i lonżownikiem ,
-Ujeżdżalnia - plac do jazdy konnej ,
- Padoki ,
- Biologiczna oczyszczalnia ścieków , płyta gnojna i szamba ,
Drogi dojazdowe do budynków ,parkingi i place manewrowe utwardzone - nawierzchnia z kostki BAUMA. Nieruchomość częściowo ogrodzona ( ogrodzona całkowicie jest część siedliska wraz z zabudowaniami ) . Wjazd na teren posesji przez drewnianą , stylizowaną bramę w stylu siedmiogrodzkim. Teren wokół budynków i budowli starannie zagospodarowany , pięknie urządzony ogród - drzewa, krzewy , byliny i kwiaty ozdobne robią niesamowite wrażenie , automatycznie nawadniane i oświetlone.
Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego .
Miejsce doskonałe do prowadzenia agroturystyki z jazdą konną. Stajnia na 14 koni ,przygotowane zaplecze gastronomiczne z 10 pokojami gościnnymi 2 i 3 osobowymi . Niepowtarzalne walory krajobrazowo - przyrodnicze , teren wchodzi w całości w skład obszaru ekologicznego " Zielone Płuca Polski ".
ZALETY:
- Położenie w sąsiedztwie aglomeracji warszawskiej (ok 70 km) , przy trasie szybkiego ruchu
- w pradolinie rzeki Wkry ,
- walory ekologiczno- przyrodnicze ,
- zabytkowe obiekty sakralne oraz liczne pomniki przyrody w okolicy ,
Polecam serdecznie tę oazę spokoju , która zapewni udany wypoczynek i wytchnienie od wielkomiejskiego zgiełku w nieskalanej cywilizacją przyrodzie .
SERDECZNIE ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ !!!!

Mapa

Kontakt

RE/MAX Family

Mobile:
+48 22 724 98 28
Email:
family@remax-polska.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 10 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)