Milanówek

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 199 998,20 PLN
Cena za m2
2 802,10 PLN
Powierzchnia
1 142 m2
Liczba pięter
1
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Sportowo/Rekreacyjne
Stan budynku
Bardzo dobry
Parking naziemny
Tak
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Rok budowy
1998
Numer oferty
2/7675/OLS

Opis nieruchomości

Budynek na dużej działce. Powierzchnia magazynowa, produkcyjna i biurowa. Budynek wybudowany w 1998 r. Regularnie serwisowany, w idealnym stanie. Kompletnie wyposażony - wszystkie systemy: telewizja przemysłowa, okablowanie, AC itd. Przed budynkiem znajduje się duży parking naziemny.
Na działce o powierzchni 5626 m2 znajduje się budynek z częścią magazynową- produkcyjną o powierzchni 409 m2, oraz część biurowa składająca się z 2 pięter o łącznej powierzchni 733 m2. Na parterze duża sala konferencyjna multimedialna. Możliwość łatwych zmian w funkcjonalnościach wybranych powierzchni - zmian w proporcjach przeznaczenia !
Nieruchomość jest bardzo dobrze zlokalizowana ( Warszawa-Śląsk- Poznań). W odległości 1 km w linii prostej znajduje się droga wojewódzka nr 719 która przebiega przez Warszawę oraz powiaty: pruszkowski, grodziski i żyrardowski.

Cena ofertowa jest ceną netto.

-------------------------------------------------------- ! Uwaga kupujący nie płaci prowizji !-----------------------------------------

Parametry dodatkowe

  • Recepcja: Tak
  • Monitoring: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Alarm: Tak
  • Telefon: Tak
  • Internet: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Zaplecze socjalne: Tak

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 10 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)