Grodzisk Mazowiecki

ul. T. Bairda

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
380 000 PLN
Cena za m2
5 937,50 PLN
Powierzchnia
64 m2
Piętro
1
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
4
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Medyczne, Biurowe, Sportowo/Rekreacyjne, Inne
Stan budynku
Bardzo dobry
Parking naziemny
Tak
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
1
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Rok budowy
2010
Dostępne od
2019-01-02
Numer oferty
43/2037/OLS

Opis nieruchomości

Lokal użytkowy o powierzchni 64m2 usytuowany w jednopiętrowym budynku usługowo-handlowym, znajdującym się w samym sercu Osiedla Bairda. Budynek z 2010r. z przynależnymi miejscami parkingowymi oraz dużym parkingiem dla klientów skupia punkty handlowe, gastronomię i niezbędne usługi.

Oferowany lokal znajduje się na I piętrze i jeszcze do niedawna prowadził usługi fryzjerskie, manicure oraz solarium. Nadal jego wyposażenie i wystrój mogą służyć temu celowi. Dostępny od zaraz, w pełni wyposażony, może stanowić miejsce pracy dla kilku energicznych fryzjerek, kosmetyczek i manikiurzystek.

Lokal może być również inwestycją na wynajem bądź miejscem prowadzenia własnej działalności handlowej, usługowej lub biurowej. Do lokalu podłączone są wszystkie media, jest własny 2-funkcyjny piec CO.

Dogodna lokalizacja w sąsiedztwie 2 dużych osiedli (Bairda i Kopernika), dobry dojazd oraz możliwość parkowania przy samym budynku ułatwia zainteresowanie klientów.

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości

Parametry dodatkowe

  • Monitoring: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Alarm: Tak
  • Telefon: Tak
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 300
  • Zaplecze socjalne: Tak
  • Odl. od centrum miasta [km]: 1.5
  • Typ ulicy/drogi: Ruchliwa
  • Komunikacja: Kolej, Kolejka podmiejska, Autostrada, Autobus

Mapa

Kontakt

Ilona Gilis

Ilona Gilis

Agent/Współwłaściciel

Telefon:
+48 502 200 717
Telefon:
+48 22 724 98 28
Email:
ilona.gilis@remax-polska.pl
Numer licencji:
20488

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 10 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)