Milanówek

ul. Tadeusza Kościuszki

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
2 300 PLN
Cena za m2
28,40 PLN
Powierzchnia
81 m2
Piętro
0
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
2
Open Space
Tak
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe, Inne, Gastronomiczne, Medyczne, Inne
Parking naziemny
Tak
Kaucja
2300
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Stan budynku
Bardzo dobry
Dostępne od
2019-05-01
Numer oferty
323/2037/OLW

Opis nieruchomości

Lokal handlowo-usługowy do wynajęcia od 1 maja br. w centrum Milanówka, przy stacji PKP.

Nieruchomość o powierzchni 81 m2 usytuowana w pawilonie handlowo-usługowym, znajdującym się przy ruchliwej ulicy miasta. Lokal złożony z dwóch poziomów, z czego parter to otwarta przestrzeń do dowolnej aranżacji plus toaleta. Poziom -1 to 40-metrowe pomieszczenie mogące spełniać różnorodne funkcje. Atutem lokalu są duże witryny w części parterowej wpuszczające mnóstwo światła do wewnątrz lokalu.
Do dyspozycji najemcy jest również przestrzeń na zewnątrz, przed lokalem, np. na kawiarniany ogródek, promocję działalności czy reklamę.

Doskonała lokalizacja w centrum miasta przy stacji PKP, sąsiedztwo sklepów i lokali usługowych, bezpośrednie wejście z ulicy, duże witryny to niewątpliwe atuty tej nieruchomości. Kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Kwota czynszu nie będzie powiększona o podatek VAT

Polecam uwadze i zapraszam na prezentację.

Wynagrodzenie agencji pokrywa właściciel nieruchomości.

Parametry dodatkowe

  • Telefon: Tak
  • Internet: Tak
  • Witryna: Tak
  • Zaplecze socjalne: Tak
  • Typ ulicy/drogi: Ruchliwa
  • Komunikacja: Autobus, Kolejka podmiejska, Kolej

Mapa

Kontakt

Dagmara Kłok

Dagmara Kłok

Agent

Mobile:
+48 788 784 465
Telefon:
+48 22 724 98 28
Email:
dagmara.klok@remax-polska.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 10 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)