Żyrardów

ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
3 500 PLN
Cena za m2
40,23 PLN
Powierzchnia
87 m2
Piętro
0
Liczba pokoi
1
Open Space
Tak
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Medyczne, Handlowo/Usługowe, Gastronomiczne, Sportowo/Rekreacyjne
Parking naziemny
Tak
Kaucja
3500
Min. okres najmu (w latach)
2
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
2018
Dostępne od
2019-03-11
Numer oferty
319/2037/OLW

Opis nieruchomości

Do wynajęcia od zaraz lokal handlowo-usługowy o powierzchni 87m2, położony na parterze nowego budynku, przy dworcu PKP w Żyrardowie.
Lokal z wejściem od ulicy, z dużymi witrynami, przy budynku miejsca parkingowe. W bezpośrednim sąsiedztwie liczne punkty handlowo-usługowe oraz dworzec PKP.

Budynek został oddany do użytku w grudniu 2018r., właściciel wykonał łazienki, natomiast oświetlenie (podwieszany sufit) i podłogi zostaną wykonane według ustaleń z najemcą. Jest możliwość podzielenia pomieszczenia, ze względu na 2 wejścia od ulicy i 1 wejście z klatki schodowej. Możliwość długoterminowego najmu. W sąsiednim lokalu znajduje się sklep Żabka, a na piętrze biuro rachunkowe.

Biorąc pod uwagę dogodną lokalizację z bardzo dużym natężeniem ruchu także pieszych, jest to doskonałe miejsce do prowadzenia wszelkiej działalności usługowej, handlowej, medycznej, rekreacyjnej, itp. Do podanej wysokości czynszu należy doliczyć podatek VAT. Kaucja w wysokości 3500 zł.

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości.

Parametry dodatkowe

  • Monitoring: Tak
  • Alarm: Tak
  • Telefon: Tak
  • Internet: Tak
  • Witryna: Tak
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 300
  • Typ ulicy/drogi: Ruchliwa
  • Komunikacja: Autobus, Kolej

Mapa

Kontakt

Łukasz Gilis

Łukasz Gilis

Agent/Współwłaściciel

Mobile:
+48 500 140 900
Telefon:
+48 22 724 98 28
Email:
lukasz.gilis@remax-polska.pl
Numer licencji:
5357

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 10 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)