LOKAL
na
WYNAJEM
5 000 PLN
26,32 PLN/m2
ŻYRARDÓW
ul. Mały Rynek
Opis
Lokal użytkowy o powierzchni 190m2, usytuowany na II piętrze budynku biurowego w samym centrum miasta. Powierzchnia lokalu podzielona jest ściankami działowymi, z wydzieloną kuchnią i WC. Lokal jest dobrze doświetlony z wejściem z klatki schodowej (kontrola dostępu) i otwieranymi oknami. Powstałe pomieszczenia są wygodne i wysokie 3,2m. Pozostałe kondygnacje budynku są już wynajęte.

Budynek z czerwonej cegły w stylu industrialnym jest w bardzo dobrym stanie (po rewitalizacji), w dogodnej lokalizacji centrum miasta, sąsiedztwo ulic Limanowskiego i 1 Maja. Lokal doskonale nadaje się na cele biurowe bądź usługi szkoleniowe, medyczne, sportowo-rekreacyjne, itp. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy znanych marek takich jak empik, Reserved, Carrefour, nowootwarta Galeria Handlowa, parking przy budynku.

Podana wysokość czynszu jest kwotą netto. Kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu brutto. Preferowany długoterminowy okres najmu.
Dogodny dojazd do Warszawy: autostradą A2 - wjazd w odległości 6km (węzeł Wiskitki), trasą S8 - wjazd w odległości 12km, bądź PKP - dworzec w odległości 2km (np. autobusem MZK).
Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa wynajmujący.
Szczegóły oferty

Cena5 000 PLN

Cena za m226,32 PLN

Powierzchnia190 m2

Piętro2

Liczba pięter3

Liczba pokoi1

PrzeznaczenieBiurowe

Przeznaczenie dodatkowe (lokal)Medyczne, Sportowo/Rekreacyjne, Inne, Inne