LOKAL
na
WYNAJEM
884 PLN
68 PLN/m2
GRODZISK MAZOWIECKI
ul. R. Traugutta
Opis
Jeśli chcesz "wyprowadzić" biuro ze swojego domu, bo Twoja firma się rozrasta i nie wystarczy mały gabinet przy sypialni bądź kąt w salonie na biurko i regał z dokumentami, to ta oferta jest dla Ciebie.

Do wynajęcia jest lokal biurowy o powierzchni 13m2. Usytuowany na parterze, w budynku biurowym, zlokalizowanym w przemysłowej części Grodziska Maz., przy drodze wojewódzkiej nr 759 w kierunku Błonia.

Lokal świeżo odmalowany, dobrze doświetlony i wysoki (3.0 m), z terrakotą na podłodze. Jest możliwość podłączenia stałego łącza internetowego (światłowód), a także umeblowania lokalu w podstawowe meble biurowe. Doskonały na prowadzenie wszelkiej działalności biurowej np. biuro rachunkowe, doradztwo podatkowe, ubezpieczenia, sklep internetowy itp.

Czynsz za najem obejmuje CO, wodę, 1 miejsce postojowe. Dodatkowym kosztem dla najemcy jest energia elektryczna wg zużycia (podlicznik). Kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Do podanej wysokości czynszu należy doliczyć podatek VAT.

Sąsiedztwo zabudowy związanej z przemysłem, produkcją i usługami. Do centrum miasta ok.2 km, do dworca PKP 800m (kładka).
Do wynajęcia jest jeszcze 1 lokal o powierzchni 14m2 - o szczegóły zapytaj Agentkę.

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel
Szczegóły oferty

Cena884 PLN

Cena za m268 PLN

Powierzchnia13 m2

PiętroParter

Liczba pięter1

Liczba pokoi1

PrzeznaczenieBiurowe

Przeznaczenie dodatkowe (lokal)Inne, Inne