DOM
na
SPRZEDAŻ
1 190 000 PLN
4 146,34 PLN/m2
WISKITKI
Opis
Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne siedlisko usytuowane na obrzeżach Bolimowskiego Parku Krajobrazowego, w miejscowości Sokule, gm. Wiskitki.

Wolno stojący budynek o powierzchni całkowitej 287m2 stanowi główny element tej nieruchomości. Dopełniają go Domek Gościnny, drewniany budynek gospodarczy, grill, domowa wędzarnia, wiata garażowa na 2 auta i głęboki, zarybiony staw - na ogrodzonej, blisko 2-hektarowej działce.

Dom wzniesiono w 2008r. z ytonga, ocieplono i pokryto zakładkową dachówką ceramiczną. Wśród dachówki znajdziemy solary do ogrzewania wody użytkowej. Ogrzewanie budynku jest dwojakiego rodzaju: z płaszcza wodnego w kominku (także podłogowe) oraz gazowe z własnej butli (propan) - wszystko sterowane automatycznie. Podłogi na parterze pokryto terakotą, w sypialniach pokrywa je deska barlinecka. Okna PVC w okleinie, schody dębowe, instalacja alarmowa i monitoring.

Na parterze znajduje się przestronny salon z kominkiem, otwarta kuchnia ze spiżarnią, gabinet, łazienka, kotłownia i garaż na 2 auta.. Poddasze tworzą 3 sypialnie i łazienka.
Ogród wokół domu jest bardzo zadbany, podlewany ze studni zasilanej wodami opadowymi, dobrze oświetlony, monitorowany. Całość stanowi ciche, spokojne miejsce, idealne do zamieszkania lub na weekend'owy wypoczynek. Dogodny dojazd do trasy A2. Sąsiedztwo zadbanej zabudowy jednorodzinnej (bezpośrednie to sołtys) i lasu.

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości
Szczegóły oferty

Cena1 190 000 PLN

Cena za m24 146,34 PLN

Powierzchnia287 m2

Powierzchnia użytkowa200 m2

Powierzchnia działki19 679 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Liczba pokoi4

Liczba pięter2