DZIAŁKA
na
SPRZEDAŻ
60 000 PLN
42,86 PLN/m2
LASEK
ul. Kwiatowa
Opis
Działka budowlana z pozwoleniem na budowę o powierzchni 1400m2 w miejscowości Lasek gm. Żabia Wola

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy Żabia Wola teren przeznaczony jest na cele indywidualnego budownictwa mieszkaniowego.

Nieruchomość w kształcie prostokąta (20 x 68) jest ogrodzona, idealnie płaska i sucha. Wokół cisza, spokój, łąki, zabudowa całoroczna i letniskowa.

Działka zabudowana jest domkiem letniskowym o powierzchni 80m2. Domek może być wykorzystywany jako miejsce do spędzania wolnego czasu poza miastem bądź jako tymczasowe miejsce zakwaterowania na czas budowy domu jednorodzinnego, na który zostało wydane pozwolenie na budowę.
W domku znajduje się pokój z kominkiem, kuchnia, łazienka i sypialnia. Można go rozbudować, przebudować i zaaranżować według własnego pomysłu. Teren wokół domu jest zagospodarowany, z licznymi nasadzeniami i piwniczką.

Na działce znajduje się wodociąg miejski i przyłącze energetyczne. Do nieruchomości prowadzi utwardzona, szeroka droga gminna.

Lasek to urokliwa, letniskowa miejscowość położona wśród pól i lasów. Do pobliskiego Mszczonowa, gdzie nieopodal powstaje Park of Poland ok. 6km, do Żabiej Woli ok. 8km., do Grodziska Maz. ok.15km.
Do Warszawy, położonej w odległości ok. 27km, kilka razy dziennie kursuje bus, którym w ciągu 45min. dojedziemy do stolicy.

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości
Szczegóły oferty

Cena60 000 PLN

Cena za m242,86 PLN

Powierzchnia działki1 400 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Szerokość działki (mb.)20

Długość działki (mb.)68

Ukształtowanie działkiPłaska

Kształt działkiProstokąt