DOM
na
SPRZEDAŻ
358 000 PLN
2 983,33 PLN/m2
OSOWIEC
ul. Mazowiecka
Opis
Dom energooszczędny, parterowy o powierzchni użytkowej 106m2, położony na działce 1000m2, na terenie zamkniętego osiedla w Osowcu, przy ul. Mazowieckiej.
Budynek w stanie surowym otwartym został wzniesiony w 2019 r. z pustaka gazobetonowego H+H klasy 500, na ławie fundamentowej z betonu B 25 W 8 wodoodpornego. Podczas budowy wyeliminowano wszystkie mostki termiczne i punkty przemarzania, co znacznie obniża rachunku za ogrzewanie. Otwory okienne przygotowano pod ciepły montaż okien i rolet z użyciem ciepłych parapetów. Dodatkowo zastosowano ciepłe nadproża systemowe oraz szalunki tracone z betonu komórkowego aby odseparować elementy żelbetowe od okien-brak mostków termicznych. Dach konstrukcji wiązarowej wykonano w fabrykach MAPIKO z certyfikowanego drewna klasy C30, impregnowanego ciśnieniowo. Projekt, montaż i gwarancja producenta. Pokrycie blachodachówką RUKKI Finnera z powłoką Purex-gwarancja 40 lat.

Podana cena obejmuje również system odprowadzania wody opadowej do studni chłonnych, szczelne szambo 10 m3 z czujnikiem napełnienia, doprowadzony do domu wodociąg oraz wybudowanie ścianek wewnętrznych H+H 12, według życzenia kupujących. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom możliwe jest wiele aranżacji wnętrza domu - na zdjęciu pokazany przykładowy rozkład pomieszczeń.

Wykonawca może również doprowadzić budynek do stanu deweloperskiego. Dla zainteresowanych klientów dostępny prospekt informacyjny z wykazem materiałów i rozwiązań stosowanych przez wykonawcę.
Podana cena zawiera 8% podatku VAT.

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości
Szczegóły oferty

Cena358 000 PLN

Cena za m22 983,33 PLN

Powierzchnia120 m2

Powierzchnia użytkowa106 m2

Powierzchnia działki1 000 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Liczba pokoi3

Stan budynkuSurowy otwarty