LOKAL
na
WYNAJEM
4 260 PLN
30 PLN/m2
GRODZISK MAZOWIECKI
ul. T. Bairda
Opis
Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 142m2, usytuowany na poziomie "0" w bloku mieszkalnym, w samym centrum osiedla Bairda, w Grodzisku Maz. Nowoczesna bryła zawiera 64 lokale mieszkalne, wszystkie zamieszkałe oraz powierzchnię handlowo-usługową 838m2, częściowo wynajętą.

Dzięki doskonałej lokalizacji budynku, w otoczeniu kilkudziesięciu bloków mieszkalnych, sklepów i punktów usługowych, w sąsiedztwie szkoły, przedszkola i hali sportowej, można prowadzić działalność różnego rodzaju. Lokal oferowany jest w stanie deweloperskim, zakres prac adaptacyjnych do wykonania przez właściciela - do uzgodnienia. Sąsiadujące lokale użytkowe o łącznej powierzchni blisko 700m2 zostały już wynajęte.

Do dyspozycji najemcy jest także miejsce postojowe w garażu wewnątrz budynku, które może również spełniać funkcję magazynu. Wjazd na poziomie "0" przez wysoką, automatycznie otwieraną bramę.
Do podanej wysokości czynszu należy doliczyć podatek VAT. Najemca wpłaca kaucję w wysokości miesięcznego czynszu oraz ponosi koszty wynikające ze zużytych mediów.

Grodzisk Mazowiecki to jedna z najlepiej rozwijających się gmin w Polsce, posiada doskonałe połączenie z Warszawą, dzięki linii kolejowej, autostradzie A2, czy kolejce WKD.

Wynagrodzenie agencji pokrywa właściciel
Szczegóły oferty

Cena4 260 PLN

Cena za m230 PLN

Powierzchnia142 m2

Liczba pięter4

Open SpaceTak

PrzeznaczenieHandlowo/Usługowe

Przeznaczenie dodatkowe (lokal)Biurowe, Sportowo/Rekreacyjne, Medyczne, Gastronomiczne

Parking naziemnyTak