DZIAŁKA
na
SPRZEDAŻ
120 000 PLN
92,31 PLN/m2
PIOTRKOWICE
ul. Muchomorka
Opis
Działka budowlana o powierzchni 1300m2 (21x61) położona w malowniczej miejscowości Piotrkowice, w gminie Żabia Wola. Teren objęty planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową indywidualną.

Działka jest płaska, sucha, ogrodzona siatką, zabudowana domkiem letniskowym o powierzchni 34m2. Do dyspozycji mieszkańców jest pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwie sypialnie i łazienka. Doprowadzony wodociąg i linia elektryczna, na terenie własna studnia głębinowa. Na działce rosną sosny, świerki, drzewa owocowe, leszczyny, winorośl i poziomki.

W sąsiedztwie głównie zabudowa rekreacyjna i tereny jeszcze niezagospodarowane. Piotrkowice to miejscowość otoczona rozległymi lasami, można tu spotkać sarny, dziki i łosie. W sąsiednich Grzegorzewicach łowiska dla wędkarzy i restauracja, gdzie podają pysznie przyrządzone, świeżo złowione okazy.

Gorąco zachęcam do odwiedzenia tych okolic. Dojazd z Warszawy trasą S8 zajmuje tylko 30 minut, a zapominamy o zgiełku, smogu, tłoku i pośpiechu.
Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości
Szczegóły oferty

Cena120 000 PLN

Cena za m292,31 PLN

Powierzchnia działki1 300 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Szerokość działki (mb.)21

Długość działki (mb.)61

Ukształtowanie działkiPłaska

Kształt działkiProstokąt