DOM
na
SPRZEDAŻ
569 000 PLN
2 010,60 PLN/m2
WISKITKI
ul. Pańska
Opis
Dom wolno stojący o powierzchni użytkowej 202m2, na ogrodzonej i zagospodarowanej działce 1400m2 w Wiskitkach. Budynek z 1939r. został wyremontowany i rozbudowany w latach 1996-1997.
Do dyspozycji mieszkańców na parterze znajduje się okazały salon z kominkiem, umeblowana i wyposażona kuchnia, sypialnia, łazienka z wanną, przestronny hall i weranda. Na piętrze znajdziemy cztery sypialnie, obszerny hall z wyjściem na balkon, łazienkę i garderobę. Istnieje możliwość wydzielenia dodatkowej sypialni z hallu oraz dodatkowej łazienki z pomieszczenia gospodarczego.

Dom jest w bardzo dobrym stanie technicznym, posiada przyłącza prądu, wodociągu i kanalizacji. Pomieszczenia duże, widne, wykończone z dbałością o szczegóły. Ściany gładkie, pomalowane jasnymi kolorami wymagają jedynie odświeżenia. Podłogi na parterze pokryte są panelami i terakotą, na piętrze - deskami.

Budynek generuje niskie koszty utrzymania. Centralne ogrzewanie i ciepła woda - zimą z pieca na ekogroszek, do podgrzania wody użytkowej latem służy elektryczny ogrzewacz przepływowy (dwutaryfowy licznik energii elektrycznej).

Na terenie znajduje się budynek gospodarczy z garażem i dodatkowymi pomieszczeniami. Niewątpliwą ozdobą jest urządzony i zadbany ogród, który mieszkańcom zapewnia pełną prywatność. Mimo bliskości autostrady okolica jest cicha i spokojna. Sąsiedztwo stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Zapraszam do ogrodu-warto go zobaczyć.
Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości
Szczegóły oferty

Cena569 000 PLN

Cena za m22 010,60 PLN

Powierzchnia283 m2

Powierzchnia użytkowa202 m2

Powierzchnia działki1 400 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Liczba pokoi5

Liczba pięter2