MIESZKANIE
na
SPRZEDAŻ
499 000 PLN
6 085,37 PLN/m2
MILANÓWEK
ul. Krakowska
Opis
Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 82m2, usytuowane na parterze budynku z 1933r. w samym centrum Milanówka. Budynek jednopiętrowy podzielony jest na dwa lokale mieszkalne: na parterze i na piętrze.

Właściciel parteru dysponuje trzema pokojami, werandą z zejściem do ogrodu, oddzielną kuchnią i łazienką z oknem. Do mieszkania przynależy pomieszczenie o powierzchni 21m2 w piwnicy oraz drugie o powierzchni 12m2 na strychu.

Mieszkanie stanowi odrębną własność wraz z udziałem 1/2 w częściach wspólnych budynku i gruncie. Do jego wyłącznej dyspozycji jest część ogrodu przed domem. Do budynku są doprowadzone wszystkie media miejskie. Mieszkanie ogrzewane jest piecem gazowym, woda użytkowa z termy elektrycznej.

Nieruchomość jest ogrodzona, a budynek zachował charakter i wystrój z lat budowy, posiada oryginalne okna, drzwi, schody i balustradę - tworzące swoisty, przedwojenny klimat. Gratka dla miłośników kamienic.

Sąsiedztwo zabudowy jednorodzinnej w otoczeniu ogrodów, sklepy i punkty usługowe północnej części miasta, blisko stacja PKP.

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa sprzedający nieruchomość.
Szczegóły oferty

Cena499 000 PLN

Cena za m26 085,37 PLN

Powierzchnia82 m2

Liczba pokoi3

Liczba pięter1

Typ kuchniOddzielna

RynekWtórny

Rok budowy1933