DOM
na
SPRZEDAŻ
687 000 PLN
5 822,03 PLN/m2
GRODZISK MAZOWIECKI
ul. Wenecka
Opis
Segment środkowy o powierzchni 118m2 usytuowany przy ul. Weneckiej w Grodzisku Mazowieckim. Budynek z 2017r., wzniesiony z bardzo dobrych materiałów i wykończony z dużą dbałością o szczegóły.

Do dyspozycji mieszkańców na parterze jest salon z kominkiem i wyjściem przez taras do ogrodu, aneks kuchenny i łazienka z prysznicem, a z przedsionka jest wejście do garażu. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie z balkonami i łazienka z wanną. Na strychu znajduje się schowek na przydasie... :)

Do budynku doprowadzona jest kanalizacja, gaz ziemny, energia elektryczna i wodociąg miejski. Centralne ogrzewanie i ciepłą wodę obsługuje piec gazowy kondensacyjny z zasobnikiem. Na parterze i w łazience na poddaszu jest rozprowadzone ogrzewanie podłogowe. Budynek wyposażony jest w okna PCV 3-szybowe, 5-komorowe, które zapewniają utrzymanie odpowiedniej temperatury przy niewielkich kosztach. Dom jest zadbany, wnętrza nie wymagają żadnych nakładów finansowych.

Właścicielowi przysługuje udział 1/2 w działce, czyli do wyłącznej dyspozycji mieszkańców jest teren o powierzchni 230m2.
W sąsiedztwie nowa zabudowa mieszkaniowa, szeregowa i wolnostojąca. Cicha i spokojna okolica, blisko tereny zielone i stawy hodowlane z łowiskami.
Wynagrodzenie dla agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości
Szczegóły oferty

Cena687 000 PLN

Cena za m25 822,03 PLN

Powierzchnia118 m2

Powierzchnia użytkowa118 m2

Powierzchnia działki230 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Liczba pokoi3

Liczba pięter1