MIESZKANIE
na
SPRZEDAŻ
511 000 PLN
7 300 PLN/m2
ŻYRARDÓW
ul. Nowy Świat
Opis
Oferujemy Państwu do kupna atrakcyjne mieszkanie z balkonem położone w otoczeniu loftów de Girarda, w samym centrum Żyrardowa. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze w nowo powstałym apartamentowcu przy ul. Nowy Świat. Jest to odrębna własność lokalu z udziałem w gruncie i częściach wspólnych budynku.

Mieszkanie o powierzchni 70m2 jest rozkładowe z ekspozycją okien na południowy zachód oraz północny wschód. Powierzchnię mieszkania tworzą salon, w pełni umeblowany i wyposażony aneks kuchenny, dwie sypialnie, z których jedna obecnie zaadoptowana jest na pokój dziecięcy, łazienka z wanną oraz p/pokój z trzema dużymi szafami w zabudowie.

Lokal jest bardzo zadbany, nie wymaga żadnych nakładów finansowych - gotowy do wprowadzenia.

W sąsiedztwie zlokalizowane są liczne sklepy, lokale handlowo-usługowe. Nieopodal znajduje się przedszkole oraz szkoła podstawowa. Znajdujący się w pobliżu zrewitalizowany Park K.Dittricha zachęca do rodzinnych spacerów. Na tyłach budynku jest staw, objęty wraz z najbliższą okolicą programem rewitalizacji.

Bardzo dobre połączenie z Warszawą zarówno koleją (ok 30min.) jak i samochodem autostradą A2 ok 40 min. bądź drogą ekspresową - trasą katowicką. Z mieszkaniem oferowane jest na sprzedaż miejsce postojowe na parkingu podziemnym -1 w cenie 35 000 zł.

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa sprzedający nieruchomość.
Szczegóły oferty

Cena511 000 PLN

Cena za m27 300 PLN

Powierzchnia70 m2

Liczba pokoi3

Piętro2

Liczba pięter4

Typ kuchniAneks

RynekWtórny