DOM
na
SPRZEDAŻ
949 000 PLN
3 238,91 PLN/m2
RADZIEJOWICE-PARCEL
ul. Leśna
Opis
Dom wolnostojący, parterowy z użytkowym poddaszem, o powierzchni użytkowej 185m2, na dużej zagospodarowanej działce 3729 m2. Budowany "dla siebie", powstał w 2009 r. przy użyciu najlepszych materiałów.

Powierzchnię mieszkalną na parterze tworzą: przestronny salon z kominkiem z płaszczem wodnym i wyjściem na taras, sypialnia/gabinet, umeblowana i wyposażona kuchnia z dwoma oknami, łazienka i hall. Z hallu jest wejście do mieszkania 43m2, powstałego z aranżacji garażu usytuowanego w bryle budynku. Ta dodatkowa powierzchnia mieszkalna może być wykorzystana dla seniora, nastolatka lub pod działalność gospodarczą właścicieli budynku. W hallu są też schody na poddasze, gdzie znajdują się 4 sypialnie, duża łazienka oraz garderoba.

Do budynku podłączone są wodociąg miejski oraz linia energetyczna. Do budynku będzie doprowadzony gaz ziemny. Na posesji jest szambo z rozprowadzeniem i system drenażowy odprowadzający wody opadowe. Na teren nieruchomości wjeżdża się automatyczną bramą wjazdową.

Budynek wzniesiono bardzo starannie. Z myślą o oszczędnej eksploatacji ściany wzniesiono z 3 warstw: cegły ceramicznej, styropianu grubości 10cm i kolejnej warstwy cegły ceramicznej. Dach pokryto blacho-dachówką, pełne odeskowanie przygotowane jest pod dachówkę ceramiczną.

Bardzo atrakcyjnym otoczeniem budynku jest przestronny i zadbany ogród z dorodnymi, dającymi cień drzewami i licznymi nasadzeniami - miejscem wypoczynku i rekreacji dla całej rodziny.

Niewątpliwą zaletą nieruchomości jest jej lokalizacja:
- blisko węzła trasy S8 zapewniającej szybki, 30-min. dojazd do Warszawy,
- tylko 0,5 km od centrum Radziejowic - miejscowości z pełną infrastrukturą handlowo-usługową, oświatową i administracyjną,
- 10km do Żyrardowa skąd kursuje PKP.

Teren obfituje w liczne zalewy i kąpieliska, co sprzyja spędzaniu wolnego czasu z rodziną. Pobliskie lasy zapewnią gratkę dla grzybiarzy i amatorów leśnych spacerów. Właśnie w tym miejscu można doskonale połączyć komfort spokojnego życia wśród zieleni z atrakcjami cywilizacji miejskiej w zasięgu ręki.

Polecam, to doskonałe miejsce do życia na ziemi - wynagrodzenie agencji pokrywa sprzedający
Szczegóły oferty

Cena949 000 PLN

Cena za m23 238,91 PLN

Powierzchnia293 m2

Powierzchnia użytkowa185 m2

Powierzchnia działki3 729 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Liczba pokoi7

Liczba pięter1