Gąba

ul. Główna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
495 000 PLN
Cena za m2
4 950 PLN
Powierzchnia
100 m2
Powierzchnia użytkowa
80 m2
Powierzchnia działki
8 259 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
3
Liczba pięter
1
Stan budynku
Bardzo dobry
Typ domu
Wolnostojący
Rok budowy
1990
Rynek
Wtórny
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Garaż (liczba miejsc)
10
Usytuowanie garażu
Wolnostojący
Numer oferty
695/2037/ODS

Opis nieruchomości

Siedlisko o powierzchni 8259m2, położone w miejscowości Gąba w gminie Mszczonów.

Na ogrodzonym i zagospodarowanym terenie stoi budynek mieszkalny, o powierzchni ok 100m2, który w 2008r. przeszedł generalny remont. W domu są trzy pokoje, łazienka i duża kuchnia z jadalnią. Centralne ogrzewanie z pieca opalanego drewnem, ciepła woda z bojlera elektrycznego.

Na posesji znajdują się także budynki gospodarcze: duża, murowana stodoła, która może pełnić rolę hali magazynowej lub przestronnego warsztatu oraz murowany, parterowy budynek o dowolnym przeznaczeniu.

Teren ogrodzony, monitorowany, położony w cichej i zielonej okolicy. Istnieje możliwość powiększenia areału i rozbudowy lub adaptacji istniejącej zabudowy na wiele możliwych sposobów. W sąsiedztwie tereny objęte planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości

Parametry dodatkowe

  • Materiał: Ceramika
  • Dach: Blachodachówka
  • Prąd: Tak
  • Ujęcie wody: Miejska na działce
  • Rodzaj kanalizacji: Szambo
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Łukasz Gilis

Łukasz Gilis

Agent/Współwłaściciel

Telefon:
+48 500 140 900
Telefon:
+48 22 724 98 28
Email:
lukasz.gilis@remax-polska.pl
Numer licencji:
5357

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 10 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)