Osowiec

ul. Mazowiecka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
369 000 PLN
Cena za m2
3 075 PLN
Powierzchnia
120 m2
Powierzchnia użytkowa
106 m2
Powierzchnia działki
1 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
3
Stan budynku
Surowy otwarty
Typ domu
Wolnostojący
Rok budowy
2020
Rynek
Wtórny
Numer oferty
716/2037/ODS

Opis nieruchomości

Dom energooszczędny, parterowy o powierzchni użytkowej 106m2, położony na działce 1000m2, na terenie zamkniętego osiedla w Osowcu, przy ul. Mazowieckiej.
Budynek w stanie surowym otwartym jest właśnie wznoszony z pustaka gazobetonowego H+H klasy 500, na płycie fundamentowej marki MagaTherm, którą wykona firma Pasivbud-ambasador budownictwa pasywnego w Polsce. Podczas budowy zostaną wyeliminowane wszystkie mostki termiczne i punkty przemarzania, co znacznie obniża rachunku za ogrzewanie. Otwory okienne będą przygotowane pod ciepły montaż okien i rolet z użyciem ciepłych parapetów.. Dodatkowo będą zastosowane ciepłe nadproża z Ytong YN/YF aby odseparować elementy żelbetowe od okien-brak mostków termicznych. Dach konstrukcji wiązarowej wykona fabryka MAPIKO z certyfikowanego drewna klasy C30, impregnowanego ciśnieniowo. Projekt, montaż i gwarancja producenta. Pokrycie blachodachówką RUKKI Finnera z powłoką Purex-gwarancja 40 lat.

Podana cena obejmuje również system odprowadzania wody opadowej do studni chłonnych, ogrodzenie z przesuwaną bramą wjazdową, szczelne szambo 10m3 z czujnikiem napełnienia i szybkozłączkami w ogrodzeniu, doprowadzony do domu wodociąg oraz wybudowanie ścianek wewnętrznych H+H 12, według życzenia kupujących. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom możliwe jest wiele aranżacji wnętrza domu - na zdjęciu pokazany przykładowy rozkład pomieszczeń.

Wykonawca może również doprowadzić budynek do stanu surowego zamkniętego lub deweloperskiego. Dla zainteresowanych klientów dostępny prospekt informacyjny z wykazem materiałów i rozwiązań stosowanych przez wykonawcę.Podana cena zawiera 8% podatku VAT.
Zapraszam na prezentację - Agent prowadzący sprzedaż Łukasz Gilis tel. +48 500 140 900

Parametry dodatkowe

  • Materiał: Pustak
  • Dach: Blachodachówka
  • Prąd: Tak
  • : Miejska na działce
  • : Szambo - szczelne
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Dostępne w okolicy: Las, Sklep, Hala sportowa, Szpital, Komenda policji, Przychodnia lekarska, Kościół, Basen, Fitnes, Kort tenisowy, Bank, Szkoła, Centrum handlowe, Rzeka, Przedszkole, Restauracja

Mapa

Kontakt

Łukasz Gilis

Łukasz Gilis

Agent/Współwłaściciel

Telefon:
+48 500 140 900
Telefon:
+48 22 724 98 28
Email:
lukasz.gilis@remax-polska.pl
Numer licencji:
5357

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 10 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)