Osowiec

ul. Mazowiecka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
425 000 PLN
Cena za m2
3 269,23 PLN
Powierzchnia
130 m2
Powierzchnia użytkowa
120 m2
Powierzchnia działki
1 287 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
4
Liczba pięter
1
Stan budynku
Surowy otwarty
Typ domu
Wolnostojący
Rok budowy
2021
Rynek
Wtórny
Dostępne od
2021-05-31
Numer oferty
728/2037/ODS
Dom Sprzedaż Osowiec Mazowiecka

Opis nieruchomości

Dom parterowy o powierzchni użytkowej 120m2 na działce 1287 m2 w Osowcu k/Grodziska Mazowieckiego. Budynek w stanie surowym otwartym - na zdjęciach wizualizacja i zdjęcia z obecnego etapu wykonywanych prac.

Dom jest budowany na płycie fundamentowej o grubości 25cm z betonu B-25, z podwójną siatką zbrojeniową z drutu Fi12. Izolacja pozioma oraz pionowa ze Styroduru XPS, który ma 7-krotnie mniejszą nasiąkliwość i 4-krotnie większą wytrzymałość niż styropian. Ściany powstają ze wzmocnionego, oddychającego betonu komórkowego Solbet 600, który charakteryzuje się doskonałymi właściwościami izolacyjnymi, ogranicza również powstawanie grzybów i pleśni. Dach na impregnowanych wiązarach ze szwedzkiej tarcicy klasy C-24, zabezpieczonych preparatem M-4.
Pokrycie to panel dachowy PrimeClick na rąbek, renomowanej firmy Budmat z 20-letnią gwarancją. System rynnowy z odprowadzeniem wód opadowych ze stali Green Coat RWS firmy Flamingo, produkowanej przez SSAB, opracowany specjalnie dla wysokiej jakości systemów rynnowych. Posiada dwustronną, wyjątkowo trwałą powłokę zawierającą ziarna polimeru i 30-letnią gwarancję producenta.
Przy budynku zostanie wykonane szambo szczelne z czujnikiem napełnienia i szybko-złączką w ogrodzeniu z bramą i furtką ALTRO.

Na sąsiedniej działce powstaje podobny budynek w tej samej technologii i o takich samych gabarytach.
Podana cena zawiera podatek VAT. Kupujący nie będzie płacił 2% podatku pcc przy umowie sprzedaży.

Zapraszam na prezentację ul. Mazowiecka 34 Osowiec. Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości

Parametry dodatkowe

  • Materiał: Bloczki
  • Dach: Blacha
  • Prąd: Tak
  • Ujęcie wody: Miejska na działce
  • Rodzaj kanalizacji: Szambo - szczelne
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Dostępne w okolicy: Centrum handlowe, Szkoła, Przedszkole, Szpital, Fitnes, Bank, Basen, Kort tenisowy, Bazarek, Sklep, Przychodnia lekarska, Las, Hala sportowa, Kościół, Apteka

Mapa

Kontakt

Łukasz Gilis

Łukasz Gilis

Agent/Współwłaściciel

Telefon:
+48 500 140 900
Telefon:
+48 22 724 98 28
E-mail:
lukasz.gilis@remax-polska.pl
Numer licencji:
5357

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 9 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)