Wiskitki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 190 000 PLN
Cena za m2
4 146,34 PLN
Powierzchnia
287 m2
Powierzchnia użytkowa
200 m2
Powierzchnia działki
19 679 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
4
Liczba pięter
2
Stan budynku
Bardzo dobry
Typ domu
Wolnostojący
Rok budowy
2008
Rynek
Wtórny
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Garaż (liczba miejsc)
2
Usytuowanie garażu
Przy budynku
Numer oferty
678/2037/ODS

Opis nieruchomości

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne siedlisko usytuowane na obrzeżach Bolimowskiego Parku Krajobrazowego, w miejscowości Sokule, gm. Wiskitki.

Wolno stojący budynek o powierzchni całkowitej 287m2 stanowi główny element tej nieruchomości. Dopełniają go Domek Gościnny, drewniany budynek gospodarczy, grill, domowa wędzarnia, wiata garażowa na 2 auta i głęboki, zarybiony staw - na ogrodzonej, blisko 2-hektarowej działce.

Dom wzniesiono w 2008r. z ytonga, ocieplono i pokryto zakładkową dachówką ceramiczną. Wśród dachówki znajdziemy solary do ogrzewania wody użytkowej. Ogrzewanie budynku jest dwojakiego rodzaju: z płaszcza wodnego w kominku (także podłogowe) oraz gazowe z własnej butli (propan) - wszystko sterowane automatycznie. Podłogi na parterze pokryto terakotą, w sypialniach pokrywa je deska barlinecka. Okna PVC w okleinie, schody dębowe, instalacja alarmowa i monitoring.

Na parterze znajduje się przestronny salon z kominkiem, otwarta kuchnia ze spiżarnią, gabinet, łazienka, kotłownia i garaż na 2 auta.. Poddasze tworzą 3 sypialnie i łazienka.
Ogród wokół domu jest bardzo zadbany, podlewany ze studni zasilanej wodami opadowymi, dobrze oświetlony, monitorowany. Całość stanowi ciche, spokojne miejsce, idealne do zamieszkania lub na weekend'owy wypoczynek. Dogodny dojazd do trasy A2. Sąsiedztwo zadbanej zabudowy jednorodzinnej (bezpośrednie to sołtys) i lasu.

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości

Parametry dodatkowe

  • Materiał: Ceramika
  • Dach: Dachówka betonowa
  • Prąd: Tak
  • Gaz: Tak
  • : Miejska
  • : Przydomowa oczyszczalnia ścieków
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Łukasz Gilis

Łukasz Gilis

Agent/Współwłaściciel

Telefon:
+48 500 140 900
Telefon:
+48 22 724 98 28
Email:
lukasz.gilis@remax-polska.pl
Numer licencji:
5357

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 10 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)