Mały Głęboczek

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 850 000 PLN
Cena za m2
6 166,67 PLN
Powierzchnia
300 m2
Powierzchnia użytkowa
260 m2
Powierzchnia działki
18 273 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
5
Stan budynku
Bardzo dobry
Typ domu
Wolnostojący
Rok budowy
2009
Rynek
Wtórny
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Garaż (liczba miejsc)
4
Usytuowanie garażu
Wolnostojący
Numer oferty
596/2037/ODS

Opis nieruchomości

Posiadłość o powierzchni 18270 m2, zabudowana domem 200m2, budynkiem mieszkalnym 60m2 i budynkiem gospodarczym 145m2 w Małym Głęboczku na sprzedaż.

Całość podzielona na 3 strefy: mieszkalno-użytkową, rekreacyjną i ogród oraz leśną-z własną hodowlą danieli.
Dom konstrukcji drewnianej szkieletowej, został wykończony w 2011r. Parter to przestronny salon z jadalnią i wyjściem na taras, oddzielna kuchnia, sypialnia z własną łazienką, garaż z kotłownią i gabinet nad garażem. Na poddaszu znajdują się 3 sypialnie i łazienka.

Budynek wyposażony w instalację centralnego ogrzewania z kominka z płaszczem wodnym lub z pieca na ekogroszek (jest też możliwość ogrzewania elektrycznego-licznik energii ma 2 taryfy), ciepłą wodę użytkową dostarcza pompa ciepła, wentylację zapewnia rekuperator, jest jeszcze klimatyzacja i centralny odkurzacz. Podłączony jest wodociąg i stacja uzdatniania wody, automatyczne nawadnianie z własnych studni głębinowych i deszczówki zbieranej z całego terenu, ścieki odprowadzane są do przydomowej oczyszczalni ścieków.

Podjazd i plac przed budynkami wyłożony kostką brukową (ponad 900 m2) oświetlony i objęty systemem kamer. Część rekreacyjną uzupełnia stajnia i wybieg dla koni oraz woliery dla ptactwa-obecnie nie są wykorzystywane, ziemna piwniczka ze stałą temperaturą przez cały rok i murowany grill z wędzarnią. Pozostała część nieruchomości, to prawie 1 ha lasu z własną hodowlą danieli. Całość ogrodzona, zagospodarowana i starannie utrzymana. W sąsiedztwie zabudowa całoroczna i rekreacyjna, w odległości 300 m jezioro Forbin o głębokości do 20 m, 1 km do jeziora Sopień. W okolicy nie ma żadnego ośrodka wypoczynkowego!

Mały Głęboczek to urocza miejscowość położona na terenie Górznieńsko-Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego, w połowie drogi z Brodnicy do Nowego Miasta Lubawskiego. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia tego miejsca.

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości.

Parametry dodatkowe

  • Materiał: Drewno
  • Dach: Dachówka bitumiczna
  • Prąd: Tak
  • : Miejska, Studnia
  • : Przydomowa oczyszczalnia ścieków
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Łukasz Gilis

Łukasz Gilis

Agent/Współwłaściciel

Telefon:
+48 500 140 900
Telefon:
+48 22 724 98 28
Email:
lukasz.gilis@remax-polska.pl
Numer licencji:
5357

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 10 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)