Grodzisk Mazowiecki

ul. Kowalska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
25 000 PLN
Powierzchnia
750 m2
Powierzchnia użytkowa
700 m2
Powierzchnia działki
1 500 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Stan budynku
Bardzo dobry
Typ domu
Kamienica
Rok budowy
2011
Rynek
Wtórny
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Usytuowanie garażu
Przy budynku
Kaucja
25000
Dostępne od
2019-12-16

Opis nieruchomości

Kamienica o powierzchni użytkowej 750 m2 na czterech kondygnacjach do wynajęcia od zaraz. Budynek wzniesiony w 2011r. z materiałów o nowoczesnej charakterystyce termicznej znajduje się w dogodnej lokalizacji centrum Grodziska Maz., w sąsiedztwie dworca PKP i deptaka - reprezentacyjnej części miasta/

Parter budynku to lokal z dużymi witrynami od ulicy, o powierzchni 160m2 i wysokości sali głównej 4,2m, dotychczas wykorzystywany na gastronomię. Główne wejście do lokalu jest z poziomu ulicy, dodatkowe od strony parkingu, z przestronnej klatki schodowej. Podłogi zostały wykonane z materiałów wysokiej jakości, zastosowane media pozwalają na profesjonalną działalność gastronomiczną.

Pierwsze piętro to powierzchnia 240m2 obecnie podzielona na 4 pomieszczenia, 2 łazienki i pomieszczenie socjalne. Na ścianach do wykorzystania bardzo duże lustra, idealne na lekcje tańca, ćwiczenia jogi czy pilatesu. Wejście z klatki schodowej jest zabezpieczone alarmem.

Drugie piętro o powierzchni 240m2 to obecnie 6 pomieszczeń o wysokości 3,0m z duzymi uchylnymi oknami, 2 łazienki i pomieszczenie socjalne.
Ostatnią kondygnację zajmuje przestronne mieszkanie o powierzchni 110m2 z dużym tarasem.

Budynek posiada instalację przeciwpożarową i oddymiającą, oraz przestronną klatkę schodową. Przygotowany jest projekt montażu windy od strony parkingu. Do dyspozycji najemcy są miejsca postojowe na terenie posesji, wjazd przez zamykaną bramę.

Sąsiedztwo - dworzec kolejowy PKP, punkty handlowe i usługowe oraz deptak miejski - generują duży ruch pieszych. Najemca może prowadzić w tym miejscu działalność gospodarczą różnego rodzaju typu: usługi medyczne, gastronomiczne, prawne. Budynek nadaje się na siedzibę firmy, usługi biurowe lub hostel - dojazd pociągiem do Warszawy zajmuje zaledwie 35min.

Oprócz czynszu najemcę obowiązują opłaty za media wg zużycia. Do podanej wysokości czynszu należy doliczyć podatek VAT. Kaucja w wysokości miesięcznego czynszu.

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości

Parametry dodatkowe

  • Materiał: Ceramika
  • Dach: Blachodachówka
  • Prąd: Tak
  • : Miejska
  • : Miejska
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Dostępne w okolicy: Szkoła, Bank, Restauracja, Kościół, Apteka, Przedszkole, Sklep, Centrum handlowe

Mapa

Kontakt

Krzysztof Wojciechowski

Krzysztof Wojciechowski

Agent nieruchomości

Telefon:
+48 669 622 622
Telefon:
+48 22 724 98 28
Email:
krzysztof.wojciechowski@remax-polska.pl
Numer licencji:
24711

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 10 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)