Wiskitki

ul. Kościuszki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
135 000 PLN
Cena za m2
130,81 PLN
Powierzchnia działki
1 032 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
39
Długość działki (mb.)
26
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Numer oferty
1448/2037/OGS

Opis nieruchomości

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1032 m2 (39 x 26) położona na pograniczu Wiskitek przy gminnej ul. Olszowej, w czwartej linii zabudowy od ul. Kościuszki w której biegnie wodociąg i kanalizacja miejska oraz linia telefoniczna. Sąsiednia działka posiada już przyłącze energetyczne, w najbliższym czasie ta również zostanie przyłączona do sieci.

Teren objęty planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z towarzyszeniem nieuciążliwych usług. Wysokość zabudowy do 10 m, garaże i budynki gospodarcze do wysokości 6 m, powierzchnia biologicznie czynna minimum 50% całej powierzchni działki.

W sąsiedztwie tereny podzielone na działki pod zabudowę mieszkaniową. Do centrum Wiskitek 2 km, do wjazdu na autostradę A2 3 km, do PKP w Żyrardowie 7 km.

Wiskitki to miasto, które powstało około 1349 roku, a niektóre źródła wskazują wiek XII, jako jego początki. W swojej bogatej historii gościły głowy koronowane, książęta i wiele znamienitych postaci, trzykrotnie traciły prawa miejskie. Może chcesz stać się ich częścią i pisać dalszy ciąg historii jako mieszkaniec?

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa sprzedający.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Wysokość zabudowy: 10
  • Liczba możliwych kondygnacji: 2
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Droga dojazdowa: Polna droga

Mapa

Kontakt

Łukasz Gilis

Łukasz Gilis

Współwłaściciel/Agent

Telefon:
+48 500 140 900
Telefon:
+48 22 724 98 28
E-mail:
lukasz.gilis@remax-polska.pl
Numer licencji:
5357

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 9 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)