Piotrkowice

ul. Muchomorka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
120 000 PLN
Cena za m2
92,31 PLN
Powierzchnia działki
1 300 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
21
Długość działki (mb.)
61
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Bezpośrednio na działce
Ujęcie wody
Miejska na działce
Rodzaj kanalizacji
Szambo - szczelne
Numer oferty
1217/2037/OGS

Opis nieruchomości

Działka budowlana o powierzchni 1300m2 (21x61) położona w malowniczej miejscowości Piotrkowice, w gminie Żabia Wola. Teren objęty planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową indywidualną.

Działka jest płaska, sucha, ogrodzona siatką, zabudowana domkiem letniskowym o powierzchni 34m2. Do dyspozycji mieszkańców jest pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwie sypialnie i łazienka. Doprowadzony wodociąg i linia elektryczna, na terenie własna studnia głębinowa. Na działce rosną sosny, świerki, drzewa owocowe, leszczyny, winorośl i poziomki.

W sąsiedztwie głównie zabudowa rekreacyjna i tereny jeszcze niezagospodarowane. Piotrkowice to miejscowość otoczona rozległymi lasami, można tu spotkać sarny, dziki i łosie. W sąsiednich Grzegorzewicach łowiska dla wędkarzy i restauracja, gdzie podają pysznie przyrządzone, świeżo złowione okazy.

Gorąco zachęcam do odwiedzenia tych okolic. Dojazd z Warszawy trasą S8 zajmuje tylko 30 minut, a zapominamy o zgiełku, smogu, tłoku i pośpiechu.
Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości

Parametry dodatkowe

  • Aranżacja działki: Drzewa, Altanka
  • Ogrodzenie: Siatka
  • Liczba możliwych kondygnacji: 2
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Mapa

Kontakt

Łukasz Gilis

Łukasz Gilis

Agent/Współwłaściciel

Telefon:
+48 500 140 900
Telefon:
+48 22 724 98 28
Email:
lukasz.gilis@remax-polska.pl
Numer licencji:
5357

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 10 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)