Budy Michałowskie

ul. Radziejowicka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
126 000 PLN
Cena za m2
83,72 PLN
Powierzchnia działki
1 505 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
34
Długość działki (mb.)
45
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Bezpośrednio na działce
Miejska w drodze
Dostępne od
2019-06-10
Numer oferty
1103/2037/OGS

Opis nieruchomości

Działka w miejscowości Budy Michałowskie (gm. Jaktorów) o powierzchni 1 505m2 nieopodal ulicy Radziejowickiej.

Nieruchomość w kształcie prostokąta o wymiarach 34x45 m, płaska, sucha, częściowo ogrodzona (ogrodzenie sąsiedniego domu). W ulicy Radziejowickiej wodociąg miejski, bezpośrednio na działce prąd, kanalizacja w trakcie budowy.

Do działki prowadzi utwardzona, oświetlona droga o szerokości 8m. Udział w drodze w cenie działki. Wokół cisza, las, w bezpośrednim sąsiedztwie pojedyncze domy jednorodzinne. Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Działka położona wśród pól i lasów. Do Żyrardowa ok. 6km, do centrum Jaktorowa i stacji PKP ok 4km. Do największego w tej części Europy parku rozrywki Park of Poland tylko 12km. Polecam uwadze i zapraszam na prezentację.

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Częściowe
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Mapa

Kontakt

Dagmara Kłok

Dagmara Kłok

Agent nieruchomości

Telefon:
+48 788 784 465
Telefon:
+48 22 724 98 28
Email:
dagmara.klok@remax-polska.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 10 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)