Rusiec

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
450 000 PLN
Cena za m2
347,76 PLN
Powierzchnia działki
1 294 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
52
Długość działki (mb.)
25
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
Tak
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Dostępne od
2022-09-19
Numer oferty
131/7675/OGS

Opis nieruchomości

Dobrze usytuowana działka budowlana to podstawowy element układanki zwanej domem. Piękna okolica doskonała wielkość pozwalająca na stworzenie intymnej przestrzeni dla rodziny, a przy tym rewelacyjna infrastruktura wokół – to wręcz idealna baza! Działki budowlana w Ruścu koło Nadarzyna, może stać się pięknym płótnem pod Twój projekt! Parcela oferując 1294 m2 pozwala na budowę domu marzeń w zakątku, któremu nie sposób się oprzeć!
Działka budowlane z potencjałem
Działka budowlana w Ruścu to miejsce, które zachwyca możliwościami.1294 m2 z dojazdem od prywatnej drogi Czapli w której inwestor otrzymuje udziały. Obecnie ulica Czapli jest w procesie przekazania na rzecz gminy Nadarzyn. Proces ten powinien zakończyć do końca 2022 roku
Miejsce gotowe na Twoją inwestycję
Media tj energia elektryczna oraz wodociąg znajdują się bezpośrednio przed działką w ulicy Czapli. Sieć gazociągowa jest dostępna w gminnej ulicy Cichej 100metów od działki.
Atutem posesji jest możliwość wybudowania na niej domu jednorodzinnego lub bliźniaka. Działka jest duża, dzięki czemu zapewnia intymność i sielską atmosferę.
Okolica, która tworzy idylliczny klimat
Rusiec to bardzo intensywnie rozwijająca się wieś, gdzie wśród łąk, lasów i pól uprawnych powstają nowe domy mieszkalne. Najstarsze domy maja około 10 lat a przeważają 2–3 letnie domy. Dookoła dominuje zabudowa parterowa z nielicznymi domami z użytkowymi poddaszami. Okoliczne domy sa nowoczesne.
W Ruścu zlokalizowana jest duża nowoczesna szkoła podstawowa, przedszkola, orlik , place zabaw, pump track rowerowy, boiska do koszykówki, siatkówki oraz wiele innych obiektów sportowych. To wszystko w odległości ok 500m od działki.
Sklepy osiedlowe znajdują się w pobliży szkoły oraz przedszkola. Pełna infrastruktura gospodarcza ( banki, urząd gminy, ośrodek zdrowia, apteki), oświatowa( szkoły podstawowe publiczne i prywatne, Liceum Ogólnokształcące) i kulturalna znajduje się w Nadarzynie po drugiej stronie trasy S8. Do centrum Nadarzyna od działki to jedyne 1,5 km.
Do Warszawy można dostać się z Nadarzyna i Ruśca autobusami ZTM Warszawa, WKD z Otrębus – połączenie autobusowe oraz PKB Brwinów również komunikacja miejska do Brwinowa. Zjazd na trasę S8 znajduje się w Ruścu a podróż do Warszawy to około 15 minut.
W odległości 2 km od działki położony jest zespół Parkowo-Pałacowy w Młochowie. Park w Młochowie to początek jednego z największych lasów w okolicach Warszawy. W skład którego wchodzą rezerwat Młochowski Łęg - Torfowiska oraz rezerwat Młochowski Grad.
Jeżeli marzysz o domu w spokojnej okolicy a jednocześnie zapewniający dostęp do zdobyczy cywilizacji to działka w Ruścu jest najlepszym wyborem!

Parametry dodatkowe

 • Aranżacja działki: Brak
 • Ogrodzenie: Brak
 • Obecna zabudowa działki: Brak
 • Wysokość zabudowy: 10
 • Liczba możliwych kondygnacji: 2
 • Procent możliwej zabudowy: 50
 • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
 • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
 • Odl. od centrum miasta [km]: 500
 • Dostępne w okolicy: Centrum handlowe, Szkoła, Kort tenisowy, Restauracja, Fitnes, Bank, Hala sportowa, Kościół, Jezioro, Plac zabaw, Park, Rzeka, Przedszkole, Las, Sklep, Przychodnia lekarska, Bazarek, Żłobek, Komenda policji, Apteka, Bar, Zabudowa niska, Gimnazjum, Basen
 • Droga dojazdowa: Utwardzona
 • Typ ulicy/drogi: Utwardzona
 • Komunikacja: Bus, Kolej, Autostrada, Autobus, Kolejka podmiejska
 • Widok na: Las, Pola, Inne budynki

Mapa

Kontakt

RE/MAX Family

Telefon:
+48 22 724 98 28
E-mail:
family@remax-polska.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 9 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)