Słabomierz

ul. Prosta

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 345 000 PLN
Cena za m2
48,38 PLN
Powierzchnia działki
27 800 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
50
Długość działki (mb.)
555
Ukształtowanie działki
Lekko nachylona
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
W drodze
Numer oferty
1510/2037/OGS

Opis nieruchomości

Na sprzedaż teren o powierzchni 27 800m2 (2.78ha) objęty MPZP, z możliwością podziału, zlokalizowany w Słabomierzu, gm. Radziejowice.

CECHY GRUNTU
Oferowany teren ma kształt prostokąta 50x555m, krótszymi bokami graniczy - z jednej strony z rzeką Pisia, z drugiej - z asfaltową ulicą Prostą. Od strony drogi znajdują się murowane budynki do rozbiórki, od strony rzeki teren jest częściowo zalesiony, natomiast zdecydowana większość powierzchni to teren bez drzew, suchy, lekko nachylony.

PLAN ZAGOSPODAROWANIA
Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje na tym terenie zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, podział na działki o minimalnej powierzchni 1500m2, oraz 30% zabudowy. Wysokość budynków do dwóch kondygnacji, wraz z poddaszem użytkowym (parter, piętro i poddasze). Część wyłączona z zabudowy znajduje się od strony rzeki. Są to między innymi:
- lasy o powierzchni ok 3700m2
- tereny upraw polnych około 3500m2

LOKALIZACJA/DOJAZD
Okolica cicha i spokojna, otoczona lasami. W najbliższym sąsiedztwie Słabomierza znajdują się niewielkie wsie i osiedla. Atutem lokalizacji jest sąsiedztwo miasta Żyrardów, do którego centrum dojedziemy samochodem w niecałe 10 min. Żyrardów ostatnimi laty prowadzi wiele modernizacji, przyciągając tym samym nowych mieszkańców, jednocześnie zwiększając ceny gruntów sąsiadujących.
Do trasy S8 węzeł Mszczonów 5min, do obwodnicy A2 Wiskitki 10min. Możliwość dojazdu do Warszawy w ok. 40min.

DLA KOGO?
Teren ten może zainteresować zarówno deweloperów, planujących budowę domów jednorodzinnych jak i inwestorów indywidualnych, którzy coraz częściej wybierają lokalizacje do osiedlenia się w mniejszych miejscowościach, w otoczeniu natury, jednocześnie pozostając w bliskim sąsiedztwie miasta z pełną infrastrukturą handlowo-usługową i oświatowo-rekreacyjną.

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa sprzedający.
Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z agentem prowadzącym sprzedaż.

Parametry dodatkowe

 • Aranżacja działki: Drzewa, Strumyk
 • Ogrodzenie: Brak
 • Obecna zabudowa działki: Zabudowa mieszkalna
 • Liczba możliwych kondygnacji: 2
 • Procent możliwej zabudowy: 30
 • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
 • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
 • Możliwość podziału: Tak
 • Odl. od centrum miasta [km]: 5
 • Dostępne w okolicy: Rzeka, Park, Las
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Typ ulicy/drogi: Cicha
 • Komunikacja: Autobus, Bus
 • Widok na: Inne budynki, Las, Jezioro, Rzeka, Pola

Mapa

Kontakt

Patryk Pindor

Patryk Pindor

Agent nieruchomości

Telefon:
+48 726 355 079
Telefon:
+48 22 724 98 28
E-mail:
patryk.pindor@remax-polska.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 9 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)