Słubica Dobra

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
399 000 PLN
Cena za m2
16,91 PLN
Powierzchnia działki
23 600 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
33
Długość działki (mb.)
400
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Przeznaczenie działki
Siedliskowa
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Miejska
Numer oferty
1220/2037/OGS

Opis nieruchomości

Działka siedliskowa o powierzchni 2,36ha, w Słubicy Dobrej, gm. Żabia Wola położona bezpośrednio przy ul. Słonecznej. Nieruchomość o szerokości od frontu 33m, głębiej rozszerza się do ponad 100m. W ulicy przy działce biegnie wodociąg i linia energetyczna.

Teren objęty planem zagospodarowania przestrzennego: od ulicy zabudowa mieszkaniowa oznaczenie w planie 2MN, głębiej tereny rolne. W głębi terenu znajduje się staw, na którym gniazdują żurawie i liczne ptactwo wodne.

Okolica aż tętni zielenią, wokół słychać śpiew ptaków, a powietrze jest czyste i rześkie...To wszystko znajdziemy w odległości zaledwie 30km od Warszawy. Gorąco zachęcam do odwiedzenia tego miejsca, stąd nie chce się wracać do cywilizacji....

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości

Parametry dodatkowe

  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Łukasz Gilis

Łukasz Gilis

Agent/Współwłaściciel

Telefon:
+48 500 140 900
Telefon:
+48 22 724 98 28
Email:
lukasz.gilis@remax-polska.pl
Numer licencji:
5357

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 10 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)