Stary Adamów

ul. Nastrojowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
400 000 PLN
Cena za m2
19,15 PLN
Powierzchnia działki
20 892 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
40
Długość działki (mb.)
500
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Rolno-budowlana
Prąd
Tak
Ujęcie wody
Studnia
Dostępne od
2020-12-03
Numer oferty
1286/2037/OGS

Opis nieruchomości

Szukasz spokojnego miejsca do zamieszkania, a sielski klimat to jest właśnie to? A może Twoim marzeniem jest prowadzenie gospodarstwa agroturystycznego? Idealnie trafiłeś :)

Oferujemy na sprzedaż grunt w położony w miejscowości Stary Adamów w gminie Aleksandrów Łódzki. Nieruchomość zlokalizowana jest w otoczeniu lasów, w okolicy zabudowy rekreacyjno-letniskowej oraz mieszkaniowo-usługowej o niskiej intensywności zabudowy z przyległymi terenami rolnymi.

Oferowana działka położona jest na terenie płaskim i usytuowana bezpośrednio przy drodze w pierwszej linii zabudowy. Na nieogrodzonym terenie znajdują się dwa budynki gospodarcze murowane, które można zaadoptować lub rozbudować np. na stajnie lub agroturystykę. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, zgodnie z którym przeznaczona jest częściowo na budownictwo mieszkaniowe, jednorodzinne. Na tyłach nieruchomości znajduję się mały zagajnik, który niewątpliwie podnosi jej walory wizualne.

Wymiary nieruchomości to 40m x 500m. W przypadku ewentualnego podziału szerokość działki umożliwia wytyczenie drogi dojazdowej do nowo projektowanych działek. Do wjazdu na drogę krajową nr 72 ok. 800m.

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości

Parametry dodatkowe

  • Aranżacja działki: Drzewa, Trawnik, Staw
  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Inna
  • Liczba możliwych kondygnacji: 2
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne, Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Możliwość podziału: Tak
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Widok na: Pola

Mapa

Kontakt

Przemysław Kowalski

Przemysław Kowalski

Agent nieruchomości

Telefon:
+48 787 713 733
Telefon:
+48 22 724 98 28
E-mail:
przemyslaw.kowalski@remax-polska.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 10 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)