Badów Górny

ul. Główna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
160 000 PLN
Cena za m2
38,42 PLN
Powierzchnia działki
4 164 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
58
Długość działki (mb.)
72
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Leśna z prawem budowy
Prąd
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Dostępne od
2021-03-10
Numer oferty
1293/2037/OGS

Opis nieruchomości

Marzysz o domu blisko lasu? Ciszy, spokoju i bliskim kontakcie z naturą? Masz już dość miejskiego smogu, hałasu i szybkiego trybu życia?
Jeśli na wszystkie pytania odpowiadasz TAK, to mam dla Ciebie ofertę sprzedaży malowniczej działki usytuowanej w enklawie zieleni, tylko 8km od Mszczonowa.

Oferowana działka to teren o powierzchni 4 164m2 (58x72) objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową, jednorodzinną z dopuszczeniem usług. Zlokalizowana w kompleksie wydzielonych 6 działek z wytyczoną drogą dojazdową. Nieruchomość jest płaska, sucha, nieogrodzona, częściowo zadrzewiona (las iglasty).

W drodze dojazdowej jest linia energetyczna i wodociąg miejski. Okolica sprzyja spacerom, wycieczkom rowerowym, jeździe konnej np. w pobliskiej stadninie, grzybobraniu oraz czy innemu, aktywnemu spędzaniu czasu. Tylko 8km dzieli nas od wodnego Parku Suntago we Wręczy.
Do drogi ekspresowej S8 Warszawa-Katowice jest ok. 3km, do drogi krajowej nr 50 ok. 4km. Około 40min. jazdy samochodem zabierze nam droga do Warszawy.

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa sprzedający nieruchomość.

Parametry dodatkowe

 • Aranżacja działki: Drzewa
 • Ogrodzenie: Brak
 • Obecna zabudowa działki: Brak
 • Wysokość zabudowy: 10
 • Procent możliwej zabudowy: 30
 • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
 • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
 • Odl. od centrum miasta [km]: 8
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Typ ulicy/drogi: Lokalna
 • Widok na: Las, Pola

Mapa

Kontakt

Przemysław Kowalski

Przemysław Kowalski

Agent nieruchomości

Telefon:
+48 787 713 733
Telefon:
+48 22 724 98 28
E-mail:
przemyslaw.kowalski@remax-polska.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 10 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)