Mszczonów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
494 000 PLN
Cena za m2
65 PLN
Powierzchnia działki
7 600 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
60
Długość działki (mb.)
130
Ukształtowanie działki
Lekko nachylona
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Inwestycyjna
Prąd
W drodze
Miejska w drodze
Dostępne od
2019-10-07
Numer oferty
1147/2037/OGS

Opis nieruchomości

Teren inwestycyjny o powierzchni 7600m2, położony w bezpośrednim sąsiedztwie obszaru logistycznego we Mszczonowie, w miejscowości Ciemno Gnojna, gm. Mszczonów.

Oferujemy na sprzedaż 3 działki leżące przy węźle łączącym obwodnicę Mszczonowa z drogą powiatową do Tarczyna. W drodze powiatowej doprowadzony jest wodociąg miejski oraz linia energetyczna. W odległości 150m znajduje się wjazd na obwodnicę Mszczonowa - drogę krajową nr 50, a z niej wjazd na drogę ekspresową S8 oraz autostradę A2.

Wedle obowiązującego studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Mszczonów nieruchomość położona jest w obszarze:
G1 - Obszary rozwoju wielofunkcyjnego w kierunku aktywności funkcji gospodarczych z możliwością zachowania istniejącej zabudowy mieszkaniowej i budowy nowej. Obszary aktywności gospodarczej, w których planuje się lokalizację obiektów produkcyjnych, usługowych, składowych i magazynowych. W obszarze tym planuje się również usługi, handel, budynki użyteczności publicznej, obiekty zamieszkania zbiorowego oraz obsługi komunikacji i gastronomii.

Studium przewiduje następujące uwarunkowania dla tego terenu:
- maksymalną powierzchnię zabudowy - 60% powierzchni działki,
- powierzchnię biologicznie czynną – min 10%, przy czym powierzchnia biologicznie czynna winna znajdować się przede wszystkim przy granicy z sąsiadem, zalecane jest tu zagospodarowanie działki, szczególnie wysoką zielenią izolacyjną, tworzącą czynną ochronę przed uciążliwościami dla otoczenia,

Teren z ogromnym potencjałem i wieloma możliwościami wykorzystania ze względu na tak dogodne położenie.
Polecam uwadze i zapraszam na prezentację.

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości.

Parametry dodatkowe

  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Mapa

Kontakt

Bohdan Błoch

Bohdan Błoch

Agent nieruchomości

Telefon:
+48 888 854 999
Telefon:
+48 22 724 98 28
Email:
bohdan.bloch@remax-polska.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 10 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)