Lasek

ul. Sosnowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
303 000 PLN
Cena za m2
57,09 PLN
Powierzchnia działki
5 307 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
84.5
Długość działki (mb.)
64
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Działka narożna
Tak
Przeznaczenie działki
Rekreacyjna
Prąd
Tak
Ujęcie wody
Miejska w drodze, Studnia
Rodzaj kanalizacji
Brak
Numer oferty
1350/2037/OGS

Opis nieruchomości

Zapraszam do zakupu gruntu o łącznej powierzchni 5307m2 położonego w miejscowości Lasek, w gminie Żabia Wola.

Teren złożony jest z 2 odrębnych działek rekreacyjnych. Każda z nich ma zapewniony własny wyjazd z dróg gminnych - od ul. Sosnowej i drogi wewnętrznej, nieposiadającej nazwy, a stanowiącej działkę nr 178.

Obie działki są w kształcie prostokątów, o wymiarach odpowiednio: 60 x 44,5 i 64 x 40 są płaskie, zalesione, ogrodzone razem.

Teren jest objęty planem zagospodarowania przestrzennego jako tereny zabudowy rekreacyjnej ZR. Plan ustala:
- możliwość realizacji nowej zabudowy jako budynki rekreacyjne wolnostojące max. 1,5 kondygnacji (w tym użytkowe poddasze),
- 15% zabudowy powierzchni działki

Obecnie w Gminie Żabia Wola trwa procedura związana z uchwaleniem nowego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, na mocy którego teren zostanie przekształcony w teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Obie działki mają w swoich granicach wodociąg, w ul. Sosnowej biegnie linia energetyczna. Ponadto na działce znajduje się studnia.

Sąsiedztwo stanowią domy całoroczne i rekreacyjne. Okolica cicha i spokojna, wokół rozległe tereny leśne, zachęcające do czynnego wypoczynku.
W pobliskich Grzegorzewicach znajdują się stawy hodowlane i łowiska dla wędkarzy. W Kalenii k/Żabiej Woli znajduje się największy w woj. mazowieckim i zdecydowanie Nr 1 w Polsce ośrodek jeździecki dla miłośników jazdy konnej. Dla sympatyków rekreacji w wodzie są termy miejskie i punkt Deepspot do nurkowania w pobliskim Mszczonowie (11 km) oraz Suntago Park of Poland we Wręczy (16km).

Dogodny dojazd do trasy S8 11,5 km, do autostrady A2 28 km.

Zachęcam do obejrzenia działek i zapraszam do zwiedzenia tej malowniczej okolicy. Niekończące się koncerty ptaków sprawiają, że ta okolica kojarzy się ze spokojem, ciszą, zielenią i relaksem...

Wynagrodzenie agencji pokrywa sprzedający.

Parametry dodatkowe

  • Aranżacja działki: Drzewa
  • Ogrodzenie: Siatka
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Procent możliwej zabudowy: 15
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Dostępne w okolicy: Las, Basen
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Typ ulicy/drogi: Cicha
  • Komunikacja: Autostrada
  • Widok na: Las

Mapa

Kontakt

Bohdan Błoch

Bohdan Błoch

Agent nieruchomości

Telefon:
+48 888 854 999
Telefon:
+48 22 724 98 28
E-mail:
bohdan.bloch@remax-polska.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 9 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)