Lasek

ul. Kwiatowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
60 000 PLN
Cena za m2
42,86 PLN
Powierzchnia działki
1 400 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
20
Długość działki (mb.)
68
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Bezpośrednio na działce
Ujęcie wody
Miejska na działce
Dostępne od
2019-11-18
Numer oferty
1154/2037/OGS

Opis nieruchomości

Działka budowlana z pozwoleniem na budowę o powierzchni 1400m2 w miejscowości Lasek gm. Żabia Wola

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy Żabia Wola teren przeznaczony jest na cele indywidualnego budownictwa mieszkaniowego.

Nieruchomość w kształcie prostokąta (20 x 68) jest ogrodzona, idealnie płaska i sucha. Wokół cisza, spokój, łąki, zabudowa całoroczna i letniskowa.

Działka zabudowana jest domkiem letniskowym o powierzchni 80m2. Domek może być wykorzystywany jako miejsce do spędzania wolnego czasu poza miastem bądź jako tymczasowe miejsce zakwaterowania na czas budowy domu jednorodzinnego, na który zostało wydane pozwolenie na budowę.
W domku znajduje się pokój z kominkiem, kuchnia, łazienka i sypialnia. Można go rozbudować, przebudować i zaaranżować według własnego pomysłu. Teren wokół domu jest zagospodarowany, z licznymi nasadzeniami i piwniczką.

Na działce znajduje się wodociąg miejski i przyłącze energetyczne. Do nieruchomości prowadzi utwardzona, szeroka droga gminna.

Lasek to urokliwa, letniskowa miejscowość położona wśród pól i lasów. Do pobliskiego Mszczonowa, gdzie nieopodal powstaje Park of Poland ok. 6km, do Żabiej Woli ok. 8km., do Grodziska Maz. ok.15km.
Do Warszawy, położonej w odległości ok. 27km, kilka razy dziennie kursuje bus, którym w ciągu 45min. dojedziemy do stolicy.

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości

Parametry dodatkowe

 • Aranżacja działki: Drzewa, Altanka, Skalniak
 • Ogrodzenie: Siatka
 • Obecna zabudowa działki: Zabudowa mieszkalna
 • Wydane warunki zabudowy: Tak
 • Aktualne pozwolenie na budowę: Tak
 • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
 • Odl. od centrum miasta [km]: 6
 • Dostępne w okolicy: Przedszkole, Basen, Szkoła, Zabudowa niska, Las, Restauracja
 • Droga dojazdowa: Utwardzona
 • Typ ulicy/drogi: Utwardzona
 • Komunikacja: Autobus
 • Widok na: Inne budynki, Las, Pola

Mapa

Kontakt

Bohdan Błoch

Bohdan Błoch

Agent nieruchomości

Telefon:
+48 888 854 999
Telefon:
+48 22 724 98 28
Email:
bohdan.bloch@remax-polska.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 10 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)