Jaktorów-Kolonia

ul. Księdza Baranowskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
68 000 PLN
Cena za m2
68 PLN
Powierzchnia działki
1 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
25
Długość działki (mb.)
40
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Numer oferty
1271/2037/OGS

Opis nieruchomości

Jeżeli szukasz pięknej działki, dobrze skomunikowanej, w otoczeniu natury, bez hałasu i miejskiego zgiełku to idealnie trafiłeś/aś :)

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomości niezabudowana, którą stanowi kształtna działka budowlana (25x40) o powierzchni 1000m2, zlokalizowana w miejscowości Jaktorów Kolonia, wraz z udziałem w wysokości 1/8 w prawie użytkowania wieczystego nieruchomości, która stanowi drogę dojazdową do sprzedawanej nieruchomości.

Działka położona jest na terenie płaskim, porośniętym trawą w otoczeniu brzozowego drzewostanu. Położenie nieruchomości stanowi jej atut - z jednej strony ze względu na otoczenie pobliskich lasów ok. 1km, z drugiej - z powodu sąsiedztwa pełnej infrastruktury handlowo-usługowo-oświatowej i rekreacyjnej, takiej jak: Zespół Szkolno-Przedszkolny z infrastrukturą sportową i rekreacyjną, liczne sklepy i punktu usługowe w tym market Dino.
Wszystkie media miejskie znajdują się w pobliskiej drodze asfaltowej - ul. Ks. S. Baranowskiego, a w drodze dojazdowej do nieruchomości biegnie wodociąg miejski.

Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe z dopuszczeniem usług.
Zasady i warunki zagospodarowania MPZP:

- dopuszcza się działki o funkcji mieszkaniowej i mieszkaniowo-usługowej
- dopuszcza się wolnostojące budynki usługowe w ramach działki mieszkaniowo-usługowej
- maksymalna wysokość budynków garażowych i gospodarczych 6.0m, pozostałych budynków 10.0m
- dach budynków o nachyleniu połaci do 45°
- powierzchnia zabudowy maksymalnie 30% powierzchni działki budowlanej
- powierzchnia biologicznie czynna minimum 50% powierzchni działki budowlanej
- dopuszcza się wzniesienie budynków mieszkaniowych dwulokalowych

Dogodny punkt pod względem komunikacji: do stacji PKP Jaktorów ok 3min. samochodem, dojazd do drogi wojewódzkiej nr 719 to tylko 2min. Dojazd do trasy S8 Warszawa-Katowice to ok 10min.

W tej lokalizacji istnieje możliwość zakupu 6 sąsiadujących ze sobą działek o powierzchniach od 963m2 do 1195m2 lub całego terenu 6159m2.

Polecam i zapraszam na prezentację, wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości

Parametry dodatkowe

  • Wysokość zabudowy: 10
  • Procent możliwej zabudowy: 30
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny usług, Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Odl. od centrum miasta [km]: 1
  • Dostępne w okolicy: Fitnes, Bank, Kościół, Las, Gimnazjum, Bazarek, Plac zabaw, Komenda policji, Szkoła, Apteka, Przedszkole, Sklep, Przychodnia lekarska, Hala sportowa
  • Typ ulicy/drogi: Cicha
  • Widok na: Inne budynki, Pola

Mapa

Kontakt

Przemysław Kowalski

Przemysław Kowalski

Agent nieruchomości

Telefon:
+48 787 713 733
Telefon:
+48 22 724 98 28
Email:
przemyslaw.kowalski@remax-polska.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 10 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)