Żyrardów

ul. Karola Hiellego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 390 000 PLN
Cena za m2
10 867,87 PLN
Powierzchnia
127,90 m2
Piętro
Parter
Liczba pokoi
1
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Medyczne, Gastronomiczne
Stan budynku
Bardzo dobry
Parking naziemny
Tak
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Rok budowy
1890
Numer oferty
61/2037/OLS

Opis nieruchomości

Na sprzedaż inwestycyjnie lokal handlowy o powierzchni 127,9 m2 z najemcą, umowa najmu na kolejne 8 lat. Jednopoziomowy, klimatyzowany, z wejściem bezpośrednio z pasażu handlowego w centrum Żyrardowa. Lokal usytuowany jest w zabytkowym, zrewitalizowanym budynku dawnych Zakładów Lniarskich.
W sąsiedztwie kilkadziesiąt mieszkań typu loft, Aparthotel Stara Przędzalnia, nowa zabudowa mieszkaniowa, liczne sklepy i punkty usługowe, galeria handlowa i nowe inwestycje apartamentowców.

Zabudowania pofabryczne w centrum Żyrardowa od lat są rewitalizowane i zagospodarowywane. Zabytkowe obiekty zachwycają swoją niepowtarzalną architekturą i dbałością z jaką zostały wyremontowane. Lokali w budynkach o takim charakterze i w takiej lokalizacji jest już niewiele, zapraszam zainteresowanych.

Podana cena jest ceną netto, należy doliczyć podatek VAT.
Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa sprzedający.

Parametry dodatkowe

  • Alarm: Tak
  • Internet: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Witryna: Tak
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 400
  • Zaplecze socjalne: Tak
  • Typ ulicy/drogi: Lokalna
  • Komunikacja: Autostrada, Kolej, Autobus

Mapa

Kontakt

Łukasz Gilis

Łukasz Gilis

Agent/Współwłaściciel

Telefon:
+48 500 140 900
Telefon:
+48 22 724 98 28
E-mail:
lukasz.gilis@remax-polska.pl
Numer licencji:
5357

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 9 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)