Pruszków

al. Wojska Polskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
330 000 PLN
Cena za m2
6 875 PLN
Powierzchnia
48 m2
Piętro
-1
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
2
Open Space
Tak
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe, Inne, Inne
Stan budynku
Do odświeżenia
Parking naziemny
Tak
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Pawilon
Rok budowy
1997
Dostępne od
2020-01-31
Numer oferty
51/2037/OLS

Opis nieruchomości

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy, położony w ścisłym centrum Pruszkowa, przy ulicy Wojska Polskiego, głównej arterii miasta.

Nieruchomość o powierzchni 48m2 znajduje się w pawilonach handlowo-usługowych, na poziomie „-1” i zaaranżowana jest w klimacie loftu. Efektowna ściana z dużymi przesuwanymi drzwiami dzieli lokal na recepcję i salę główną. Uzupełnieniem są pomieszczenie socjalne, WC, oraz system szaf w zabudowie. Podłogi zostały wyłożone terakotą wysokiej jakości, a kolorystyka ścian i użyte oświetlenie podkreśla unikalny klimat całości.
Do ogrzewania zastosowane jest elektryczne ekonomiczne ogrzewanie podłogowe, natomiast latem dostęp powietrza zapewnia wentylacja i trzy otwierane okna. Lokal posiada instalację elektryczną 360V, instalację alarmową, dodatkowo wejście zabezpiecza krata, oraz roleta antywłamaniowa.

W tym lokalu od ponad 20 lat prowadzony jest salon fotograficzny, którego wyposażenie może być również przedmiotem sprzedaży - po indywidualnych negocjacjach.

Bezpośrednie sąsiedztwo to lokale handlowo-usługowe, bloki mieszkalne, banki, przychodnie zdrowia i Starostwo Powiatowe. Miejsce bardzo ruchliwe, o dużym natężeniu ruchu pieszych, przed budynkiem liczne miejsca parkingowe.

Jeśli szukają Państwo klimatycznej nieruchomości dla swojego biznesu, serdecznie zapraszam na prezentację.

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości

Parametry dodatkowe

  • Kontrola dostępu: Tak
  • Alarm: Tak
  • Kraty: Tak
  • Rolety: Tak
  • Telefon: Tak
  • Internet: Tak
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 300
  • Zaplecze socjalne: Tak
  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: Kolejka podmiejska, Kolej, Lotnisko, Autostrada

Mapa

Kontakt

Krzysztof Wojciechowski

Krzysztof Wojciechowski

Agent nieruchomości

Telefon:
+48 669 622 622
Telefon:
+48 22 724 98 28
Email:
krzysztof.wojciechowski@remax-polska.pl
Numer licencji:
24711

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 10 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)