Grodzisk Mazowiecki

ul. T. Bairda

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
4 260 PLN
Cena za m2
30 PLN
Powierzchnia
142 m2
Liczba pięter
4
Open Space
Tak
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe, Sportowo/Rekreacyjne, Medyczne, Gastronomiczne
Parking naziemny
Tak
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
15
Kaucja
jeden czynsz
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Stan budynku
Idealny
Rok budowy
2017
Dostępne od
2019-12-13
Numer oferty
362/2037/OLW
Lokal Wynajem Grodzisk Mazowiecki T. Bairda

Opis nieruchomości

Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 142m2, usytuowany na poziomie "0" w bloku mieszkalnym, w samym centrum osiedla Bairda, w Grodzisku Maz. Nowoczesna bryła zawiera 64 lokale mieszkalne, wszystkie zamieszkałe oraz powierzchnię handlowo-usługową 838m2, częściowo wynajętą.

Dzięki doskonałej lokalizacji budynku, w otoczeniu kilkudziesięciu bloków mieszkalnych, sklepów i punktów usługowych, w sąsiedztwie szkoły, przedszkola i hali sportowej, można prowadzić działalność różnego rodzaju. Lokal oferowany jest w stanie deweloperskim, zakres prac adaptacyjnych do wykonania przez właściciela - do uzgodnienia. Sąsiadujące lokale użytkowe o łącznej powierzchni blisko 700m2 zostały już wynajęte.

Do dyspozycji najemcy jest także miejsce postojowe w garażu wewnątrz budynku, które może również spełniać funkcję magazynu. Wjazd na poziomie "0" przez wysoką, automatycznie otwieraną bramę.
Do podanej wysokości czynszu należy doliczyć podatek VAT. Najemca wpłaca kaucję w wysokości miesięcznego czynszu oraz ponosi koszty wynikające ze zużytych mediów.

Grodzisk Mazowiecki to jedna z najlepiej rozwijających się gmin w Polsce, posiada doskonałe połączenie z Warszawą, dzięki linii kolejowej, autostradzie A2, czy kolejce WKD.

Wynagrodzenie agencji pokrywa właściciel

Parametry dodatkowe

 • Monitoring: Tak
 • Ochrona: Tak
 • Alarm: Tak
 • Telefon: Tak
 • Internet: Tak
 • Witryna: Tak
 • Wysokość pomieszczeń (cm): 300
 • Zaplecze socjalne: Tak
 • Odl. od centrum miasta [km]: 2
 • Typ ulicy/drogi: Osiedlowa
 • Komunikacja: Kolejka podmiejska, Autostrada, Autobus, Kolej

Mapa

Kontakt

Łukasz Gilis

Łukasz Gilis

Agent/Współwłaściciel

Telefon:
+48 500 140 900
Telefon:
+48 22 724 98 28
E-mail:
lukasz.gilis@remax-polska.pl
Numer licencji:
5357

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 9 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)