Grodzisk Mazowiecki

ul. R. Traugutta

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
980 PLN
Cena za m2
70 PLN
Powierzchnia
14 m2
Piętro
Parter
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
1
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Inne
Współczynnik miejsc parkingowych (1/m2)
1
Parking naziemny
Tak
Kaucja
1000
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Stan budynku
Bardzo dobry
Dostępne od
2022-05-23
Numer oferty
441/2037/OLW

Opis nieruchomości

Jeśli chcesz "wyprowadzić" biuro ze swojego domu, bo Twoja firma się rozrasta i nie wystarczy mały gabinet przy sypialni bądź kąt w salonie na biurko i regał z dokumentami, to ta oferta jest dla Ciebie.

Do wynajęcia jest lokal biurowy o powierzchni 14m2. Usytuowany na parterze, w budynku biurowym, zlokalizowanym w przemysłowej części Grodziska Maz., przy drodze wojewódzkiej nr 579 w kierunku Błonia.

Lokal dobrze doświetlony i wysoki (3.0 m) z panelami na podłodze. Jest możliwość podłączenia stałego łącza internetowego (światłowód), a także umeblowania lokalu w podstawowe meble biurowe. Doskonały na prowadzenie wszelkiej działalności biurowej np. biuro rachunkowe, doradztwo podatkowe, ubezpieczenia, sklep internetowy itp.

Czynsz za najem obejmuje CO, wodę, 1 miejsce postojowe. Dodatkowym kosztem dla najemcy jest energia elektryczna wg zużycia (podlicznik). Kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Do podanej wysokości czynszu należy doliczyć podatek VAT.

Sąsiedztwo zabudowy związanej z przemysłem, produkcją i usługami. Do centrum miasta ok.2 km, do dworca PKP 800m (kładka).
Do wynajęcia jest jeszcze 1 lokal o powierzchni 13m2 - o szczegóły zapytaj Agentkę.

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel

Parametry dodatkowe

  • Alarm: Tak
  • Kraty: Tak
  • Telefon: Tak
  • Internet: Tak
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 300
  • Odl. od centrum miasta [km]: 2
  • Typ ulicy/drogi: Ruchliwa
  • Komunikacja: Kolejka podmiejska, Autobus, Kolej

Mapa

Kontakt

Ilona Gilis

Ilona Gilis

Agent/Współwłaściciel

Telefon:
+48 502 200 717
Telefon:
+48 22 724 64 05
E-mail:
ilona.gilis@remax-polska.pl
Numer licencji:
20488

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 9 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)