Handlowo/Usługowe,
Inne, Medyczne,
Sportowo/Rekreacyjne,
Inne
Parking naziemny
Tak
Kaucja
2 czynsze
Min. okres najmu (w latach)
1
Nazwa budynku
Dawna Szkoła Tkacka
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Stan budynku
Idealny
Rok budowy
1898
Dostępne od
2020-02-18
Numer oferty
370/2037/OLW
Opis nieruchomości
Do wynajęcia od zaraz lokal 180m2, stanowiący I piętro zabytkowego budynku w centrum Żyrardowa. Budynek dawnej Szkoły Tkackiej przy ul. Mały Rynek 6 powstał w 1898 r. W 2014r. przeszedł gruntowny remont pod nadzorem konserwatora zabytków. Składa się z 4 kondygnacji, każda stanowi oddzielny lokal.
Do dyspozycji najemcy jest otwarta przestrzeń o wysokości 4m z możliwością podziału na mniejsze pomieszczenia. Lokal wyposażony we wszystkie instalacje, łącznie z klimatyzacją.
Budynek znajduje się w centrum miasta, na terenie dawnych Zakładów Lniarskich. Obecnie zabudowania pofabryczne są rewitalizowane, przekształcane na mieszkalne lofty, galerie handlowe i hotel. W sąsiedztwie budynku liczne punkty handlowe, usługowe, budynki mieszkalne, hotel i restauracja. Przy budynku parking.
Do podanej wysokości czynszu należy doliczyć podatek VAT. Kaucja stanowi równowartość dwumiesięcznego czynszu.
Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości
Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 10 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)