Żyrardów

ul. 1 Maja

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
7 380 PLN
Cena za m2
41 PLN
Powierzchnia
180 m2
Piętro
0
Liczba pięter
2
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe
Kaucja
7380
Min. okres najmu (w latach)
1
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Stan budynku
Dobry
Dostępne od
2019-10-15
Numer oferty
342/2037/OLW

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 180m2, położony na parterze budynku biurowo-usługowego w samym centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie loftów.

Wejście do lokalu z głównej ulicy miasta 1 Maja. Przy budynku liczne miejsca parkingowe. W bezpośrednim sąsiedztwie punkty handlowo-usługowe.
Lokal składa się z otwartej przestrzeni o powierzchni 113 m2, 4 pomieszczeń o powierzchni od 5m2 do 12m2 oraz dwóch toalet i pomieszczenia socjalnego kuchni. Istnieje możliwość adaptacji lokalu do rozliczenia w czynszu za najem.

Biorąc pod uwagę dogodną lokalizację z bardzo dużym natężeniem ruchu także pieszych, jest to doskonałe miejsce do prowadzenia wszelkiej działalności usługowej, biurowej, medycznej, rekreacyjnej czy oświatowej - szkoła językowa, itp.

Do podanej stawki czynszu należy doliczyć podatek VAT. Najemcę obowiązują również opłaty za media według zużycia. Kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu.

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości

Parametry dodatkowe

  • Wysokość pomieszczeń (cm): 290
  • Zaplecze socjalne: Tak
  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: Kolej, Autostrada, Autobus

Mapa

Kontakt

Bohdan Błoch

Bohdan Błoch

Agent nieruchomości

Telefon:
+48 888 854 999
Telefon:
+48 22 724 98 28
Email:
bohdan.bloch@remax-polska.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 10 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)