Żyrardów

ul. Mały Rynek

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
5 000 PLN
Cena za m2
26,32 PLN
Powierzchnia
190 m2
Piętro
2
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
1
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Medyczne, Sportowo/Rekreacyjne, Inne, Inne
Parking naziemny
Tak
Kaucja
7600
Min. okres najmu (w latach)
1
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Stan budynku
Bardzo dobry
Dostępne od
2021-12-07
Numer oferty
419/2037/OLW

Opis nieruchomości

Lokal użytkowy o powierzchni 190m2, usytuowany na II piętrze budynku biurowego w samym centrum miasta. Powierzchnia lokalu podzielona jest ściankami działowymi, z wydzieloną kuchnią i WC. Lokal jest dobrze doświetlony z wejściem z klatki schodowej (kontrola dostępu) i otwieranymi oknami. Powstałe pomieszczenia są wygodne i wysokie 3,2m. Pozostałe kondygnacje budynku są już wynajęte.

Budynek z czerwonej cegły w stylu industrialnym jest w bardzo dobrym stanie (po rewitalizacji), w dogodnej lokalizacji centrum miasta, sąsiedztwo ulic Limanowskiego i 1 Maja. Lokal doskonale nadaje się na cele biurowe bądź usługi szkoleniowe, medyczne, sportowo-rekreacyjne, itp. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy znanych marek takich jak empik, Reserved, Carrefour, nowootwarta Galeria Handlowa, parking przy budynku.

Podana wysokość czynszu jest kwotą netto. Kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu brutto. Preferowany długoterminowy okres najmu.
Dogodny dojazd do Warszawy: autostradą A2 - wjazd w odległości 6km (węzeł Wiskitki), trasą S8 - wjazd w odległości 12km, bądź PKP - dworzec w odległości 2km (np. autobusem MZK).
Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa wynajmujący.

Parametry dodatkowe

  • Kontrola dostępu: Tak
  • Telefon: Tak
  • Internet: Tak
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 300
  • Zaplecze socjalne: Tak
  • Typ ulicy/drogi: Lokalna
  • Komunikacja: Autostrada, Autobus, Kolej

Mapa

Kontakt

Łukasz Gilis

Łukasz Gilis

Agent/Współwłaściciel

Telefon:
+48 500 140 900
Telefon:
+48 22 724 98 28
E-mail:
lukasz.gilis@remax-polska.pl
Numer licencji:
5357

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 9 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)