Grodzisk Mazowiecki

ul. R. Traugutta

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 200 PLN
Cena za m2
60 PLN
Powierzchnia
20 m2
Piętro
0
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
2
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Inne
Parking naziemny
Tak
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
1
Kaucja
1500
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
1996
Dostępne od
2020-05-11
Numer oferty
375/2037/OLW

Opis nieruchomości

Jeśli chcesz "wyprowadzić" biuro ze swojego domu bo Twoja firma się rozrasta i nie wystarczy mały gabinet przy sypialni bądź kąt w salonie na biurko i regał z dokumentami, to ta oferta jest dla Ciebie.

Do wynajęcia od zaraz jest lokal biurowy o powierzchni 20m2. Usytuowany na parterze w budynku biurowym, zlokalizowanym w przemysłowej części Grodziska Maz., przy drodze wojewódzkiej nr 579 w kierunku Błonia.

Lokal dobrze doświetlony, przestronny i wysoki (3.0 m) z wykładziną na podłodze. Jest możliwość podłączenia stałego łącza internetowego (światłowód). Może być umeblowany w meble biurowe (tak jak na zdjęciach). Doskonały na prowadzenie wszelkiej działalności biurowej np. biuro rachunkowe, doradztwo podatkowe, ubezpieczenia, itp.

Czynsz za najem obejmuje CO i wodę, dodatkowy koszt dla najemcy stanowi energia elektryczna wg zużycia (podlicznik). Kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Do podanej wysokości czynszu należy doliczyć podatek VAT.

Sąsiedztwo zabudowy związanej z przemysłem, produkcją i usługami. Do centrum miasta ok. 2 km, do dworca PKP ok. 1km (kładka)

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości

Parametry dodatkowe

  • Alarm: Tak
  • Kraty: Tak
  • Telefon: Tak
  • Internet: Tak
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 300
  • Odl. od centrum miasta [km]: 2
  • Typ ulicy/drogi: Ruchliwa
  • Komunikacja: Autobus, Kolejka podmiejska, Kolej

Mapa

Kontakt

Ilona Gilis

Ilona Gilis

Agent/Współwłaściciel

Telefon:
+48 502 200 717
Telefon:
+48 22 724 98 28
Email:
ilona.gilis@remax-polska.pl
Numer licencji:
20488

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 10 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)