Marynin

ul. Mazowiecka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
7 700 PLN
Cena za m2
35 PLN
Powierzchnia
220 m2
Minimalny moduł (m2)
55
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Medyczne, Gastronomiczne, Biurowe, Inne, Inne
Parking naziemny
Tak
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
4
Kaucja
7700
Min. okres najmu (w latach)
1
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Stan budynku
Stan deweloperski
Rok budowy
2020
Dostępne od
2020-08-21
Numer oferty
388/2037/OLW
Lokal Wynajem Marynin Mazowiecka

Opis nieruchomości

Lokal użytkowy o powierzchni 220m2, usytuowany na parterze z wejściem bezpośrednio od drogi dojazdowej z Książenic do trasy S8.

Lokal znajduje się w nowopowstałym parterowym budynku. Nieruchomość jest w stanie deweloperskim, a zakres prac adaptacyjnych do uzgodnienia z właścicielem (możliwość wykonania ich przez właściciela). Lokal posiada tylne wyjście.

Podłączone wszystkie media miejskie, alarm, monitoring 24h, planowane podłączenie światłowodu Orange. Do dyspozycji najemców są miejsca postojowe przed budynkiem. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się supermarket, stacja paliw i punkty handlowo-usługowe oraz duże osiedle domów jednorodzinnych w Książenicach. Lokal doskonale nadaje się na handel, gastronomię i usługi.

Do podanej wysokości czynszu należy doliczyć podatek VAT.

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości.

Parametry dodatkowe

  • Monitoring: Tak
  • Alarm: Tak
  • Witryna: Tak
  • Typ ulicy/drogi: Ruchliwa
  • Komunikacja: Autostrada, Autobus

Mapa

Kontakt

Marta Redmer

Marta Redmer

Agent nieruchomości

Telefon:
+48 603 386 444
Telefon:
+48 22 724 98 28
E-mail:
marta.redmer@remax-polska.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 10 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)