Grodzisk Mazowiecki

ul. T. Bairda

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
8 000 PLN
Cena za m2
34,78 PLN
Powierzchnia
230 m2
Piętro
0
Liczba pięter
4
Open Space
Tak
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Medyczne, Biurowe, Gastronomiczne, Sportowo/Rekreacyjne
Parking naziemny
Tak
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
15
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Stan budynku
Idealny
Rok budowy
2017
Numer oferty
325/2037/OLW

Opis nieruchomości

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 230m2, położony na poziomie "0" w bloku mieszkalnym, w samym centrum osiedla Bairda, w Grodzisku Mazowieckim. Lokal oferowany w stanie deweloperskim, zakres prac adaptacyjnych do wykonania przez właściciela do uzgodnienia. Powierzchnię lokalu można powiększyć łącząc z sąsiednimi lokalami.

Lokalizacja idealna na handel bądź usługi, zważywszy, że ta nowoczesna bryła zawiera także 64 lokale zamieszkałe potencjalnymi klientami. Sąsiadujące z nim inne bloki mieszkalne też mogą być źródłem odbiorców usług.

Do dyspozycji najemców są również miejsca postojowe w garażu wewnątrz budynku (ilość miejsc zależna od wynajmowanej powierzchni lokalu). Powierzchnia ta może również spełniać funkcję magazynu. Wjazd na poziomie "0" przez wysoką, automatycznie otwieraną bramę.

Grodzisk Mazowiecki to jedna z najlepiej rozwijających się gmin w Polsce, posiada doskonałe połączenie z Warszawą, dzięki linii kolejowej, autostradzie A2, czy kolejce WKD.
Do podanej wysokości czynszu należy doliczyć podatek VAT. Kaucja w wysokości miesięcznego czynszu.

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości

Parametry dodatkowe

 • Monitoring: Tak
 • Ochrona: Tak
 • Alarm: Tak
 • Telefon: Tak
 • Internet: Tak
 • Witryna: Tak
 • Wysokość pomieszczeń (cm): 300
 • Zaplecze socjalne: Tak
 • Odl. od centrum miasta [km]: 2
 • Typ ulicy/drogi: Osiedlowa
 • Komunikacja: Kolejka podmiejska, Autobus, Autostrada, Kolej

Mapa

Kontakt

Łukasz Gilis

Łukasz Gilis

Agent/Współwłaściciel

Telefon:
+48 500 140 900
Telefon:
+48 22 724 98 28
Email:
lukasz.gilis@remax-polska.pl
Numer licencji:
5357

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 10 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)