Grodzisk Mazowiecki

ul. Kowalska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
5 000 PLN
Cena za m2
20,83 PLN
Powierzchnia
240 m2
Piętro
1
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
4
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Sportowo/Rekreacyjne, Medyczne
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
10
Kaucja
5000
Min. okres najmu (w latach)
1
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
2011
Numer oferty
365/2037/OLW

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 240m2, położony na Ip. kamienicy w samym centrum Grodziska Mazowieckiego, około 200m od dworca PKP.
Powierzchnię lokalu stanowią obecnie 4 pomieszczenia, 2 łazienki oraz pomieszczenie socjalne. Duże okna i jasne podłogi w połączeniu z ponad 3- metrową wysokością pomieszczeń sprawiają poczucie dużego komfortu dla przebywających w nim osób. W kilku pomieszczeniach na ścianach zamontowano lustra, które były pomocne przy pracy z dziećmi i młodzieżą. Poprzedni najemca prowadził działalność przedszkolną i dydaktyczną.

Budynek wyposażony jest w instalację przeciwpożarową i oddymiającą, oraz przestronną klatkę schodową. Do dyspozycji najemcy są miejsca postojowe na terenie posesji - wjazd zamykany bramą. Do podanej wysokości czynszu należy doliczyć podatek VAT. Kaucja w wysokości miesięcznego czynszu. Dodatkowym kosztem najemcy są opłaty za media według użycia.

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości

Parametry dodatkowe

  • Monitoring: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 310
  • Zaplecze socjalne: Tak
  • Typ ulicy/drogi: Ruchliwa
  • Komunikacja: Autostrada, Autobus, Kolejka podmiejska, Kolej

Mapa

Kontakt

Krzysztof Wojciechowski

Krzysztof Wojciechowski

Agent nieruchomości

Telefon:
+48 669 622 622
Telefon:
+48 22 724 98 28
Email:
krzysztof.wojciechowski@remax-polska.pl
Numer licencji:
24711

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 10 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)