Brwinów

ul. Rynek

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 100 PLN
Cena za m2
39,62 PLN
Powierzchnia
53 m2
Piętro
1
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
3
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe
Kaucja
2100
Min. okres najmu (w latach)
1
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Stan budynku
Bardzo dobry
Dostępne od
2022-03-01
Numer oferty
428/2037/OLW

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 53m2, położony na piętrze budynku biurowo-usługowego w samym centrum miasta, przy rynku.

Wejście do lokalu z głównej ulicy miasta. Przy budynku miejsca parkingowe. W bezpośrednim sąsiedztwie liczne punkty handlowo-usługowe oraz dworzec PKP.

Lokal składa się z 2 pomieszczeń o powierzchni 18m2 oraz 15m2 oraz pomieszczenia - sekretariatu o powierzchni 17m2, w którym znajduje się kącik socjalny. Meble widoczne na zdjęciach stanowią obecne wyposażenie lokalu i najemca może z nich korzystać.

Biorąc pod uwagę dogodną lokalizację z bardzo dużym natężeniem ruchu, także pieszych, jest to doskonałe miejsce do prowadzenia wszelkiej działalności usługowej, biurowej, medycznej, rekreacyjnej czy oświatowej - szkoła językowa, itp.

Oprócz czynszu najemcę obowiązują opłaty za media według zużycia (energia elektryczna i woda). Kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu.

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel lokalu

Parametry dodatkowe

  • Kraty: Tak
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 310
  • Zaplecze socjalne: Tak
  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: Autobus, Autostrada, Kolej, Kolejka podmiejska

Mapa

Kontakt

Bohdan Błoch

Bohdan Błoch

Agent nieruchomości

Telefon:
+48 888 854 999
Telefon:
+48 22 724 98 28
E-mail:
bohdan.bloch@remax-polska.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 9 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)